Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tööandjatega koostöö strateegia

Prindi

Lisatud 08.06.2018 | Uuendatud 24.01.2019

Eesti Töötukassa igapäevane töö on viia kokku tööandjad ja tööd otsivad inimesed ning võimaldada selleks vajalikku nõustamist ja teenuseid. Tööandjad on meie olulised partnerid, pakkudes töökohti, mida vajame tööotsijate tööle aitamiseks.

Samuti panustavad tööandjad koos töötukassaga töötajate oskuste arendamisse ning toetavad majandusliku ja sotsiaalse heaolu kasvu. Tööandjad on ühtlasi töötukassa kliendid, kes vajavad meie tuge töötajate leidmisel, töökohtade loomisel ja kohandamisel ning majandustegevuse ümberkorraldamisel.

Tööandjatega koostöö põhimõtete paremaks kirjeldamiseks oleme koostanud tööandjatega koostöö strateegia. Strateegia kirjeldab töötukassa koostöö aluseid tööandjatega, peamisi tegevussuundi ja sihtrühmasid ning seab strateegilised eesmärgid aastani 2020.

Strateegia lugemiseks vajuta siia.

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)