Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töölaat 2016

Prindi

Lisatud 18.11.2016 | Uuendatud 18.11.2016

29. septembril 2016 toimus Tallinnas Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses vähenenud töövõimega inimestele suunatud töömess Töölaat 2016.

Lisaks töötukassale ja Astangu keskusele tulid tööandjatest kohale ning panustasid Swedbank AS, ISS Eesti AS, Selver AS, Baltic Restaurants Estonia AS, AS HKScan Estonia (Tallegg ja Rakvere), SOL Baltics OÜ ja Hiiekivi OÜ (Kehrwiederi kohvikud).

Üks Töölaada juhtmõtteid oli see, et osalejad saaksid erinevatel ametikohtadel töötamist kohapeal proovida. Oli väga rõõmustav näha, kuidas tööandjad tulid pöörase ideega kaasa ja väljusid tavapärasest värbaja rollist - juhendasid huvilisi smuuti tegemisel, lasksid vaakumis olevate suitsukanade pakendeid kontrollida või suunasid udupeente koristusseadmete käsitlemisel. Pärast messi tööandjate silmad särasid, sest proovipäevi lepiti kokku mitmeid ja üllatusliku emotsiooni andis tavapärasest värbaja rollist välja tulemine ning vahetud ja siirad messikülastajad.

Töötukassa ja Astangu keskus mõtlesid välja laheda mängu „Reis tööle“, mis valmis koormakilest ja sadadest meetritest teibist. Lisaks mängulustile pakkus „Reis tööle“ ka harivat teavet, kuidas tööturul esimesi samme tegev või teha kavatsev inimene võiks tegutseda, kust ja kellelt tööga seoses abi ning vastuseid leida. „Reis tööle“ osutus väga populaarseks ja TV3 alustas Töölaada ringkäiku just mängust – http://uudised.tv3.ee/eesti/uudis/2016/09/29/erivajadustega-inimeste-tlaadal-sai-pakutavat-td-koha-peal-proovida

Kohtumiseni juba suuremal Töölaadal 2017!

Töölaada rõõmsad külastajad

Mängu mängimine

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)