Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tööotsijatele lähemale: Lasnamäe töömess 2016

Prindi

Lisatud 17.01.2017

Mõnede töövaldkondade puhul on inimestele oluline, et töökoht asuks kodu lähedal –  näiteks varase algus- ja hilise lõpuajaga vahetustega töö, osalise tööajaga ametid jne. Tööandjatele on Lasnamäe linnaosa kui Tallinna elanike arvult kõige suurem piirkond atraktiivne, mistõttu on ka huvi Lasnamäe töömessi vastu suur. 2016. aastal toimus Lasnamäe töömess 10. novembril traditsioonilises kohas – Lindakivi Kultuurikeskuses, koostöös Lasnamäe Linnaosa valitsusega.

Tööandjate osalemishuvi oli suurem, kui kultuurikeskusesse messilaudu mahtus – seetõttu pidime mitmele tööandjale  ära ütlema. Seekord osaleski messil rekordarv tööandjaid – 18 ja esindatud olid neli valdkonda: tootmine, tööstus, puhastusteenindus ja laondus. Ka tööotsijaid jagus ning tööandjate tagasiside näitab, et  peaaegu kõik ettevõtted jõudsid ka töösuhete vormistamiseni kandidaatidega.

Kokku külastas messi üle 900 inimese, kellel lisaks otse tööandjaga suhtlemisele oli võimalik vestelda karjäärinõustajaga ning saada infot nii töötukassas pakutava kui tööturu kohta. Vaadates, kuidas nõustajate laua taha pidevalt järjekord tekkis, võib öelda, et inimesed ootavad ja vajavad töö- ning karjäärialast nõuannet. Ja seda ka laiemalt kui üksnes Eesti piires – tööotsijad olid aktiivsed ka EURESe laua ümber, kus nõustaja vastas hea meelega teistes Euroopa riikides elamist ja töötamist puudutavatele küsimustele.

Töömessi võib pidada õnnestunuks ning loodetavasti korraldame selle ka käesoleval aastal, kuid arvatavasti oluliselt varem – juba septembris 2017.

 Messimelu Messimelu
karjäärinõustamine messil  

Aleksandr Michelson
Tööandjate konsultant

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)