Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tööpakkumise avaldamine Euroopas

Prindi

Lisatud 27.02.2018 | Uuendatud 31.12.2018

Hea tööandja!

Kui soovite otsida töötajaid lisaks Eestile ka teistest Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriikidest ning Šveitsist, logige palun e-töötukassasse ning esitage tööpakkumine, kus märgite, et otsite töötajaid ka välismaalt. Sel juhul avaldatakse teie tööpakkumine Euroopa EURES tööportaalis erilise märgistusega. Juhul, kui te soovite leida töötajat mõnest muust konkreetsest riigist (nt Läti, Bulgaaria), siis valige loetelust vastav riik. 

Kui soovite otsida töötajaid ainult Euroopa riikidest, siis logige palun e-töötukassasse ning esitage tööpakkumine, kus märgite, et otsite töötajaid vaid välismaalt. Nii avaldatakse teie tööpakkumine ainult Euroopa EURES tööportaalis ja Eestis seda ei avaldata. Juhul, kui te soovite leida töötajat mõnest muust konkreetsest riigist (nt Läti, Bulgaaria), siis valige loetelust vastav riik.

Seejärel palutakse teil sisestada tööpakkumine ka inglise keeles, kuna teie tööpakkumine avaldatakse rahvusvahelises EURES portaalis ja / või teiste Euroopa riikide tööportaalides. 

Küsimuste korral kirjutage palun eures [ä] tootukassa [dot] ee

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)