Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tööpakkumise avaldamise tingimused

Prindi

Lisatud 19.12.2019 | Uuendatud 09.08.2021

 

Töövahendajale või renditööjõu vahendajale saab töötukassa pakkuda töövahendusteenuseid vaid juhul, kui olete esitanud Majandustegevuse registris majandustegevuse teate järgmistel tegevusaladel tegutsemiseks:

1) tööd otsivale isikule töö ja tööandjale vajaliku tööjõu pakkumine (Majandustegevuse registris „Töövahendus“);
2) renditööjõu vahendajana tegutsemine (Majandustegevuse registris „Renditööjõu vahendamine„).

Kui otsite renditööjõu vahendajana töötajaid EL ja EMP riikidesse või Šveitsi, avaldame tööpakkumise juhul, kui avaldate tööpakkumises konkreetse tööandja andmed, kelle juures välisriigis tööle asutakse.

Kui otsite töövahendajana töötajaid teisele Eesti ettevõttele, avaldame tööpakkumised juhul, kui avaldate tööpakkumises konkreetse tööandja andmed, kelle juures Eestis tööle asutakse. Kui otsite Eestist töötajaid EL-i või EMP piirkonna tööandjale, siis selliseid tööpakkumisi me ei avalda. Teise riigi tööandja saab töötajate otsimiseks pöörduda oma maa EURESe poole.

Kui töövahendusega tegeleval ettevõttel on kaalukas põhjus, miks ei ole võimalik tegelikku tööandjat tööotsijatele avaldada, siis tuleb see eelnevalt töötukassa maakondliku osakonna tööandjate konsultandiga kokku leppida.

Töötukassa ei avalda tööpakkumisi töökohtadele, mis asuvad väljaspool EL ja EMP piirkonda ning Šveitsi.

Töötukassal on õigus jätta avaldamata tööpakkumised, kus tööandja on sisestanud enda või pakutava töö kohta eksitavaid või ebaõigeid andmeid.

Töötukassa ei avalda tööpakkumisi, kui tööandja tegevus või pakutav töö ei ole kooskõlas õigusaktide või heade tavadega.

Töötukassa kontrollib ja avaldab lisatud tööpakkumised ühe tööpäeva jooksul. Vajadusel võtab töötukassa töötaja tööandjaga ühendust hiljemalt järgmisel tööpäeval tööpakkumise laekumisest arvates ning täpsustab tööpakkumise sisu.

Euroopa Parlamendi ja nõukogu määruse (EL) 2016/589 alusel edastatakse kõik töötukassa kaudu avaldatud avalikud tööpakkumised üleeuroopalisse EURES-portaali eures.europa.eu ning need on avatud kandideerimiseks teiste Euroopa riikide tööotsijatele.

Töötukassa saadab tööpakkumise kontaktaadressile igal nädalal e-kirja ülevaatega kehtivatest tööpakkumistest. Pärast konkursi lõppu saadetakse samale aadressile meeldetuletus tulemuse märkimise kohta.

Avalikud tööpakkumised on internetis vabalt levitatavad, sh teiste töövahendusportaalide poolt ja töötukassa ei vastuta sellisel viisil levitatud info korrektsuse eest.

Töötukassa võib tööpakkumiste sisu kokkuleppel teiega muuta.

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)