Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa korraldab

Prindi

Lisatud 21.11.2016

Juba sel nädalal on toimumas üks põnev ja teistmoodi seminar: "Erivajadusega inimene - tööandja võimalus". Veel jõuate registreeruda!

  • 23.11.2016

Seminar "Erivajadusega inimene - tööandja võimalus"

Sokos Hotel Viru konverentsikeskus, Viru väljak 4,Tallinn

Seminari eesmärk on tutvustada tööandjatele erivajadusega inimeste tööle võtmise võimalusi: Eesti Töötukassa roll, tööandjate toetamise võimalused ja senised kogemused ning interaktiivne koolitus erinevatest puudeliikidest. Soovime ärgitada tööandjat kaasa mõtlema kuidas, kus ja millisel viisil saab ettevõte kaasata vähenenud töövõimega inimest tööellu. Mis toimub, millised trendid on tööjõuturul ja kuidas mõjutab see ettevõtjat. Seminar toimub kell 9.00–15.00 ja osalemine on tasuta.

  • 24.11.2016

​Tallinna ja Harjumaa tööandjate teabepäev (eesti keeles)

Töötukassa Lilleküla büroo, Metalli 3, Tallinn

Teabepäeval räägitakse olukorrast tööjõuturul, tutvustatakse töötukassa teenuseid, mis pakuvad huvi tööandjatele (nt töövahendus, proovitöö, palgatoetus, tööpraktika, tööruumide ja -vahendite kohandamine, tööks vajalik abivahend) ning Maksu- ja Tolliameti esindaja räägib riiklikest soodustustest tööandjale, sh erivajadustega töötajate ja töövõimetus-pensionäridega seotud maksuaspektidest. Osalemine on tasuta.


Lähiminevikus toimunud:

Lindakivi Kultuurikeskus, Koorti 22, Tallinn

Messi oodati külastama kõiki aktiivseid tööotsijaid, kes soovivad leida tööd tootmis-, tööstus-, laonduse- või puhastusteeninduse valdkonnas. Samuti oli kohal karjäärinõustajad, kes on abiks karjääri kujundamisega seotud otsuste langetamisel. Nõustamine hõlmas nii õppimise kui ka töökoha ja kutsevalikuga seotud küsimusi ja teemasid. Mess kestis 10.00–15.00. Tööandjate huvi oli suur ning kõik kohad täitusid kiiresti.

11. novembril korraldas töötukassa kolmanda online-töömessi. Messile olid oodatud kõik tööandjaid, kes on huvitatud töötajate värbamisest teistest Euroopa riikidest. Messil osales 20 tööandjat nii Eestist kui mujalt. Suuresti oli tegemist IKT-sektoris tegutsevate tööandjatega. Tööotsijaid registreerus messile pea 400. Messi toimumise ajal sai vaadata ettekandeid ja videoid Eestis elamise ja töötamise ning osalevate tööandjate kohta ning tööandjate ja EURES nõustajatega interneti vahendusel vestelda. Online-messi korraldamine on plaanis ka järgmisel aastal. 

Töötukassa väike meeskond online-messi toimumise ajal

Töötukassa väike meeskond online-messi toimumise ajal

 

 

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)