Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa tunnustas 2017. aasta parimaid koostööpartnereid

Prindi

Lisatud 01.02.2018

Töötukassa tunnustas juba kuuendat korda tööandjaid ja koostööpartnereid, kellega oleme teinud tõhusat koostööd inimeste tööle aitamisel. Tunnustuse sai ka parim töötukassa toel 2017. aastal tegevust alustanud ettevõte.

Parimate partnerite nimetamisel saavad kaasa rääkida kõik töötukassa maakondlikud osakonnad.

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel sõnas: „Töötukassa aitas 2017. aastal tööotsingutel 83 594 inimest. Meil oli vahendada 57 000 tööpakkumist, mis on läbi aegade suurim arv vahendatavaid töökohti.“

„Koostööpartnereid, kelle hulka kuuluvad tööandjad,  kohalikud omavalitsused, kutse- ja kõrgkoolid, koolitusasutused ja vabakonna esindajad, on töötukassal ligi 13 000 ning praeguseks oleme sõlminud koostöölepped juba 39 suurettevõttega,“ ütles Paavel.

„Eelmise aasta tõhus koostöö erinevate koostööpartneritega näitab, et koos saame pakkuda inimestele laias valikus töökohti ja ettevõtetele sobivaid töötajaid. Samuti näeme partnerites olulisi kaasarääkijaid töötukassa üha laieneva teenuste ringi kujundamisel.“


Tallinn ja Harjumaa Aasta tööandja 2017 - Maxima Eesti OÜ

Maximas on pidevalt uusi töötajaid vaja ning ettevõte kasutab usinalt töötukassa töövahendusteenust, võttes tööle ka vähenenud töövõimega inimesi. Vähenenud töövõimega inimeste värbamisel saadud koostöökogemust on Maxima jaganud ka teiste ettevõtetega.

Ettevõte on olnud avatud suhtleja ning uuendustega kaasatulija, olles nõus ka uuendusi enda nahal järele proovima.

Uurisime Maxima Eestilt, milline on senine koostöö olnud ja millised on arengusuunad ning ootused koostööle tulevikus. Vastab personalidirektor Kristiina Kangur.

Missugune on olnud senine koostöö töötukassaga?

Maxima Eesti ja Töötukassa omavaheline koostöö väärib positiivset äramärkimist. Oleme koostöös saavutanud, arenenud palju ja sellest on vaid siiras rõõm. Maximas on Töötukassa toel saanud hoogu koolitussari, mis aitab meil laiendada teadmisi, kuidas vähenenud töövõimega kolleege tööperre juurde värvata ja kuidas töökohti vastavalt vajadustele ka kohandada. Partnerina on Töötukassa olnud meiega aktiivne kaasamõtleja näiteks infotundide korraldamisel, tulles ettevõtte töötajatele oma teenuseid lähemalt tutvustama.

Mida antud tunnustus Maxima Eestile tähendab?

Harjumaa Aasta tööandja 2017 tiitel on meile suur tunnustus ja näeme, et ka väljapoole, võimalikele tulevastele kolleegidele mõjub tiitel kindlasti usaldusväärselt ja kindlustunnet lisavalt.

Millised on ettevõtte arengusuunad ja millist koostööd ning tuge ootate selles osas Eesti Töötukassalt?

Kui me vaatame tulevikku, siis kindlasti on teretulnud enamal moel koolitustoetuse, tööpraktika ning proovitööga seonduvate võimaluste rakendamine Maximas ja sellekohase teabe jagamine töötukassa spetsialistidelt meil majas sees. Hea lahendusena näeksime töötukassalt mobiilsustoetuse arengusuunda tööandjaile, mis looks uue taseme tööpere laiendamisel.

Maxima personalidirektor Kristiina Kangur töötukassa juhatuse esimehelt Meelis Paavelilt tänukirja vastu võtmas

Maxima personalidirektor Kristiina Kangur ja töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel


Tallinn ja Harjumaa 2017 Aasta koostööpartner on Tallinna Keskraamatukogu

Vabatahtlike hulgas on Keskraamatukogu väga  hinnas. Seal saab tegeleda erinevate huvipakkuvate tegevustega ning erinevate üksuste asukohad on inimestele mugavad. Keskraamatukogu on väga kohusetundlik ning koostööaldis partner.

Raamatukogu on avatud ka vabatahtlike endi mõtetele sellest, mida nad sooviksid raamatukogus teha. Kindlasti saab kaasa lüüa keelekohvikute korraldamises, lastele suunatud tegevustes, ürituste läbiviimisel, info jagamisel külastajatele ning paljudes erinevates raamatukogutöödes.

Koostööd töötukassaga kommenteerib Tallinna Keskraamatukogu vabatahtlike koordinaator Merle Tanilsoo.

Eesti Töötukassa on Tallinna Keskraamatukogule suurepärane koostööpartner.

Tallinna Keskraamatukogu vabatahtlike koordinaatorina oli mul suur au osaleda Eesti Töötukassa koostööpartnerite tänuüritusel. Kohtudes teiste koostööpartneritega nägin kui laia ampluaaga on Eesti Töötukassa võrgustik. Töötukassa ulatab abikäe niivõrd erinevatele valdkondadele. Aitäh, Eesti Töötukassa!

Tallinna Keskraamatukogu vabatahtlike koordinaator Merle Tanilsoo töötukassa juhatuse esimehelt Meelis Paavelilt tunnustust vastu võtmas

Tallinna Keskraamatukogu vabatahtlike koordinaator Merle Tanilsoo ja töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel

Rohkem saab 2017. aasta koostööpartnerite tunnustamise kohta saab lugeda SIIN

Osalejate grupipilt

Auhind: kahemehesaag koos sloganiga "Koos töötades" , mis sümboliseerib seda, et ka üksi on võimalik hakkama saada, kuid koostööd tehes saavutatakse veelgi paremad tulemused.

“Töö” kõigi oma variatsioonide ja probleemidega on teema, mille eest hoolitsemine on pandud Eesti Töötukassa õlgadele. Kindlasti on üksinda toimetades võimalik hakkama saada, kuid veel paremad tulemused saavutatakse kellegagi koostööd tehes.

Otsides meenele sobivat vormi, tundus “kahemehesaag” täpselt vastavat märksõnadele. Üksinda rapsides tammuksime edutult paigal ja vigastaksime tõenäoliselt ennast. Parimad tulemused saavutad ainult koostöös hea partneriga. Partneriga, kes liigub sinuga samas rütmis ühise lõppeesmärgi poole.

Slogan “Koos töötades” võtab selle lihtsalt ja lakooniliselt kahe sõnaga kokku. Materjali osas langes valik vineerile, mis on naturaalne, vastupidav ja kerge. Lisaks on puit “hingega” materjal, mida on meeldiv käes hoida.

"Disain & valmistaja" on Kala Ruudus võimekas ja töökas kollektiiv.

 

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)