Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töövahendusest täpsemalt

Prindi

Lisatud 10.01.2020 | Uuendatud 27.09.2021

Vaba töökoha täitmisel saate kasutada töötukassa abi. Tööpakkumise avaldamiseks ja sellele sobivate töötajate otsimiseks avaldage tööpakkumine iseteeninduses või edastage see meie maakondlikule osakonnale. Osakondade kontaktid leiate siit: tööandjate konsultantide kontaktid

Kui kasutate töötukassa töövahenduse teenust, saate tarvidusel enne tööle kandideerijaga töölepingu sõlmimist kandidaadi sobivuses veendumiseks korraldada proovitöö, mille kohta saate lähemalt lugeda viitelt: proovitöö

Kui edastate tööpakkumise Eestisse töövahendajana või renditööjõu vahendajana, avaldab töötukassa selle juhul, kui olete tööturuteenuste ja -toetuste seaduse kohaselt majandustegevuse registris registreeritud tööturuteenuse pakkujana ja/või tööjõurendi vahendajana.

EURES võrgustiku kaudu on teil võimalik avaldada tööpakkumisi ka teiste Euroopa liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna (ja Šveitsi) riikide tööturuasutuste portaalides. Selleks märkige tööpakkumist koostades konkreetsed riigid, kust soovite töötajaid leida – EURES nõustajad on valmis teid nõustama ja abistama Euroopa tööturu ning töötajate värbamisega seotud küsimustes. Euroopa Majanduspiirkonna (lisaks Šveitsi) tööturuasutuste omavahelise kokkuleppe kohaselt on rahvusvaheline töövahendus korraldatud turvalisuse huvides läbi EURES (EURopean Employment Service) võrgustiku ning avaldame tööpakkumise vaid juhul, kui meile on teada tööandja andmed, kellega töötajad töölepingu sõlmivad.

Lähtudes Euroopa Komisjoni määrusest 492/2011, edastatakse kõik töötukassa kaudu avaldatud avalikud tööpakkumised üle-euroopalisesse EURES portaali eures.europa.eu ning on avatud kandideerimiseks teiste Euroopa riikide tööotsijatele. EURES portaalis on teil võimalik luua konto, mille kaudu on teil võimalik otse sobivate tööotsijatega konkreetse töö pakkumise eesmärgil ühendust võtta. Rohkem infot EURES teenuse lehelt.

Töötukassal on õigus jätta avaldamata tööpakkumised, kus tööandja on sisestanud enda või pakutava töö kohta eksitavaid või ebaõigeid andmeid. Samuti ei avalda me pakkumisi, mille puhul on ilmne, et tööandja tegevus või pakutav töö ei ole kooskõlas õigusaktide või heade tavadega.

Kokkuleppel töötukassaga võivad meie avaldatud tööpakkumisi kajastada ka teised töövahendusportaalid. Töövahendusportaalid, kes teie tööpakkumisi võivad kajastada, on järgmised:

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)