Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töövahendusteenused

Prindi

Lisatud 23.08.2013 | Uuendatud 05.05.2017

Vaba töökoha täitmisel saate kasutada töötukassa abi. Tööpakkumise avaldamiseks ja sellele sobivate töötajate otsimiseks avaldage tööpakkumine iseteeninduses või edastage see meie maakondlikule osakonnale. Osakondade kontaktid leiate siit:   tööandjate konsultantide kontaktid

Tööpakkumise edastamisel saate valida kolme võimaluse vahel vastavalt enda vajadustele.

  • Avalik tööpakkumine - avaldame tööpakkumise töötukassa iseteeninduskeskkonnas ja kohaliku osakonna infostendil. Tööpakkumist võivad kasutada ka  info- ja tööportaalid ja kuulutustelehed. Seega on avalikku tööpakkumist valides kõigil huvilistel võimalik teie kuulutusega tutvuda. Töötule, kes vastab teie seatud tingimustele, saadame tööpakkumise e-kirjaga ning motiveerime teda vastuvõtule pöördudes töökohale kandideerima.
     
  • Eelvalik töötute suunamisega - tööpakkumise saadame e-posti teel ja pakume kohalikus osakonnas ainult nendele töötutele, kes vastavad sobivale kandidaadile seatud tingimustele. Sobivaid kandidaate motiveerime teie töökohale kandideerima.
     
  • Eelvalik töötute nimekirjaga - eelvaliku teenust soovitame kasutada, kui teil on mitu vaba töökohta või vajate väga spetsiifiliste oskustega töötajaid. Tööandjate konsultant otsib nõuetele vastavaid kandidaate meie andmebaasist ja edastab teile nende sobivate kandidaatide andmed, kes on lubanud meil oma andmeid töövahendamiseks tööandjatele anda. Seejärel saate endale sobivate kandidaatidega ise ühendust võtta.


Kui kasutate töötukassa töövahenduse teenust, saate tarvidusel enne tööle kandideerijaga töölepingu sõlmimist kandidaadi sobivuses veendumiseks korraldada proovitöö, mille kohta saate lähemalt lugeda viitelt: proovitöö

Kui edastate tööpakkumise Eestisse töövahendajana või renditööjõu vahendajana, avaldab töötukassa selle juhul, kui olete tööturuteenuste ja -toetuste seaduse kohaselt majandustegevuse registris registreeritud tööturuteenuse pakkujana ja/või tööjõurendi vahendajana.

Kui edastate tööpakkumise välismaale, avaldame selle juhul, kui meile on teada konkreetse tööandja andmed, kelle juures välisriigis tööle asutakse. Euroopa Majanduspiirkonna (lisaks Šveitsi) tööturuasutuste omavahelise kokkuleppe kohaselt on rahvusvaheline töövahendus korraldatud turvalisuse huvides läbi EURES (EURopean Employment Service) võrgustiku. EURES nõustajad aitavad tööandjal leida töötajaid teistest Euroopa riikidest ja on valmis teid nõustama ja abistama Euroopa tööturuga seotud küsimustes. Välismaale suunatud tööpakkumise edastamiseks täitke palun järgnev veebivorm: EURES tööpakkumisest teavitamine

Töötukassal on õigus jätta avaldamata tööpakkumised, kus tööandja on sisestanud enda või pakutava töö kohta eksitavaid või ebaõigeid andmeid. Samuti ei avalda me pakkumisi, mille puhul on ilmne, et tööandja tegevus või pakutav töö ei ole kooskõlas õigusaktide või heade tavadega.

Lähtudes Euroopa Komisjoni määrusest 492/2011, edastatakse kõik töötukassa kaudu avaldatud avalikud tööpakkumised üle-euroopalisesse EURES portaali eures.europa.eu ning on avatud kandideerimiseks teiste Euroopa riikide tööotsijatele.

Oli teile sellest lehest abi?


Kasulikud lingid
Kas teadsite, et ...

Tööpakkumise avaldamine töötukassa iseteeninduses ning töötukassa poolt kandidaatide hulgast eelvaliku tegemine on tööandjale tasuta. 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Klõps pildil viib uue eakuse rahvakogu 16.11 toimuva seminari lehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png