Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Uudiskiri nr 1 / 2015 - Koolituskulu hüvitamine

Prindi

Lisatud 15.04.2015 | Uuendatud 17.11.2015

Koolituskulu hüvitamise teenus on mõeldud tööandjatele, kes on võtnud tööle pikaajalise töötu või kelle töötaja ei saa tervise tõttu enam oma vanal ametikohal jätkata ning olete valmis pakkuma inimesele oma ettevõttes teist tööd. 

Töötukassa toetab 50% ulatuses (maksimaalselt 1250 eurot) töötaja koolitamist väljaspool töökohta. Koolituse sisu peab olema kooskõlas töö sisuga.  Koolitajal peab olema Haridus- ja Teadusministeeriumi koolitusluba.

Avaldus hüvitise saamiseks tuleb esitada enne töötaja koolitusele registreerimist. Summa, mis teile hüvitatakse, tuuakse välja kinnituskirjas, mille saate töötukassast pärast avalduse esitamist.  Koolituskulu hüvitamise teenust on võimalik saada ka tööandjal, kes on võtnud palgatoetusega tööle pikaajalise töötu.

Tööandja tagasiside

Omanäoline EraHuvikool Tartus sai teenusest teada läbi töötukassa ning leiab, et teenus on tööandjale, aga ka pikaajalisele töötule väga kasulik, kuna saab pakkuda töötajale õppimisvõimalust. Teadmiste täiendamine aitab töötajal kindlamalt tööd teha ning organisatsioonisiseselt kasvada. Seega on kasu mõlemapoolne.


Huvi korral võtke ühendust meie teenusekonsultandi Marika Ojanurmega: tel 614 8663, e-kiri: marika [dot] ojanurme [ä] tootukassa [dot] ee

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)