Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Uudiskiri nr 2015 / 2 (2)

Prindi

Lisatud 17.11.2015 | Uuendatud 01.02.2018

Kutsu tööandjate konsultant endale külla!

2015. aasta juunis asusid kõigis töötukassa osakondades tööle tööandjate konsultandid. Kui üldsuse silmis tegeleb töötukassa peamiselt töötute tööleaitamise ning neile hüvitiste ja toetuste maksmisega, siis tegelikkuses on tööandjad meie jaoks väga olulised partnerid. Ilma tööandjateta ei saaks me tegeleda enda põhitegevuse – töövahendusega. Lisaks sellele saame just tööandjate abil pakkuda mitmesuguseid teenuseid: väga populaarne on näiteks tööpraktika teenus, samuti korraldame töötutele tööharjutusi ja tööklubisid, kuhu kaasame ka tööandjaid.

Leia töötaja töömessilt!

On saamas juba traditsiooniks, et kevadeti ja sügiseti toimub Tallinnas Nordea kontserdimajas töömess, kus tööandjad saavad oma ettevõtet ja tööpakkumisi tutvustada ning töösoovijad töökohtadega tutvust teha ja tööandjatega silmast-silma suhelda.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)