Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Uudiskiri nr 2018 / 2 (13)

Prindi

Lisatud 20.02.2018 | Uuendatud 20.03.2018

Täies mahus uudiskirja leiate siit

Keila-Paldiski töömess: esimene vasikas ei läinudki aia taha!

Hilding Anders Baltic ja Alexela Group olid  tööandjad, kes algatasid Keila-Paldiski piirkondliku töömessi idee. Hilding on valmis piisava arvu kandidaatide puhul Keila-Jüri vahel töötajate bussi käima panema, Alexelal on nii Keila kui Paldiski piirkonnas mitu ettevõtet, mis tööjõudu vajavad. Teades ka kohalike elanike huvi kodukoha asutuste vastu, leidsime, et ideel on jumet ja viisime plaani ellu.

Tasuta nõustamine tööandjale: millega tuleb arvestada, kui meeskonnas on erivajadusega töötaja?

Kui kollektiivi on tööle asumas inimene, kelle erivajadusega tulevased kolleegid pole varem kokku puutunud, saab töötukassa nõustaja tulla ettevõttesse ning juhendada, kuidas uut töötajat kõige paremini toetada. Nõustaja jagab teadmisi näiteks kuulmis-, nägemis-, liikumis- või intellektipuudest ning psüühilisest erivajadustest. Lisaks nõustame töökollektiive ka abivahendite ja kohanduste osas.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)