Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Uudiskiri nr 2018 / 4 (15)

Prindi

Lisatud 19.04.2018 | Uuendatud 19.04.2018

Vaata uudiskirja siin

Oli teile sellest lehest abi?


Töö otsis tegijat ja tegija tööd Eesti Töötukassa poolt korraldatud töö- ja karjäärimessil 7. märtsil Kultuurikatlas

Hea tööandja!

Töö otsis tegijat ja tegija tööd Eesti Töötukassa poolt korraldatud töö- ja karjäärimessil 07. märtsil Kultuurikatlas.

Töö- ja karjäärimessi populaarsus on ajas kasvanud. Praegune töömessi formaat on toonud järjest rohkem huvilisi tutvuma tööhõive võimalustega. Ja mitte ainult. Messi tagasisidest oleme teada saanud, et paljud tööandjad on just messi kaudu leidnud endale uued töötajad. See rõõmustab meid väga ning annab jõudu uuteks tegemisteks.

Tööandjate teabepäev 26.04

Hea tööandja!

 

Vähenenud töövõimega inimeste arv on aasta aastalt kasvanud. Tööealise inimese jaoks on üheks tavapärasemaks tegevuseks tööl käimine, nii ka erivajadusega inimese jaoks. Ka tema tahab täita kindlaid ülesandeid, kohtuda töökaaslastega, kogeda nii positiivseid kui negatiivseid hetki, võtta endale kohustusi ja vastutada nende eest. Töötamine ja sissetuleku teenimine aitab tunda ennast vajaliku ja vastutusvõimelisena. Erivajadusega inimene, kes suudab ja tahab töötada, ei peaks temast mittesõltuvatel põhjustel ennast tundma tööelust kõrvalejäetuna.

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)