Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Uudiskiri nr 2018 / 5 (16)

Prindi

Lisatud 06.06.2018 | Uuendatud 06.06.2018

Vaata uudiskirja siin.

Oli teile sellest lehest abi?


Kelle asi on minu karjäär?

Aprilli keskel toimus Karjäärinõustajate Ühingu eestvedamisel ja Eesti Töötukassa toetusel üle terve Eesti karjäärinädal „Terve Karjäär“. Kolmandat korda toimunud karjäärinädala teemaks oli seekord „Kelle asi on minu karjäär?“. Tallinnas päädis üritus 11. aprillil samanimelise seminariga, kus esinesid mitmed põnevad ettekandjad inspireerimaks inimesi leidma endale ainulaadne karjääritee.

Võimalusi märgates avardasime oma mõttemaailma

Tunnustame kõiki tööandjaid, kes on juba kohandanud ettevõtte töökeskkonda või loonud erivajadustega inimestele vastavad tingimused, neid asjatundlikult toetanud ja juhendanud. Oleme aga märganud, et paljudel tööandjatel ei ole teadmisi, kuidas erivajadustega inimesi nii toetada, et nende töötulemused oleksid optimaalsed, tervis püsiks stabiilne ning kolleegid oleksid mõistvad ja abivalmid. 

Tööandjate teabepäev 20.06

Teabepäev toimub Karamelli 6, Koolitusklassis 6. korrusel kell 9.00-13.00

Arutelu ja grupitöö vormis võtame vaatluse alla teemad: töövahendusportaali kasutamine, proovitöö, tööpraktika, palgatoetus, alaealise töötamise toetus, vähenenud töövõimega inimeste teenused.

Teises pooles Maksu- ja Tolliameti ettekanne erisoodustuste maksustamise muudatustest.
Teabepäevale on võimalik registreeruda siin

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)