Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Vaimse tervise probleemid töökohal. Kuidas ära tunda ja mida teha?

Prindi

Lisatud 11.09.2018 | Uuendatud 11.09.2018

Kui tähelepanelikud me oleme teiste inimeste suhtes? Kas läbipõlemist ja depressiooni saab ennetada?

Mis vahe on käitumis- ja isiksusehäiretel ja kuidas võivad need tööl avalduda? Kuidas suurendada enda, oma organisatsiooni ja klientide heaolu kasvatades teadlikkust vaimsest tervisest? Ilmselt on sellised küsimused aeg-ajalt üles kerkinud igas asutuses ja ka inimeste eraelus.

4. oktoobril kell 10.00-15.30 Eesti Puuetega Inimeste Kojas toimuval seminaril annab psühholoog Anneli Valdmann ülevaate psüühikahäiretest ning jagab näidete varal selgitusi, kuidas nendega töökeskkonnas toime tulla. „Oma igapäevatöös olen 12 aastat aidanud inimestel üles leida head enesetunnet. Seda nii psühholoogi (nõustaja), grupijuhi kui vaimse tervise valdkonna koolitajana. See on natuke nagu kunstniku, ruumikujundaja või arhitekti töö. Nemad loovad ilu, heaolu ja harmooniat inimeste ümber, nõustaja ja hea koolitaja loob seda inimeste sees“, ütleb Anneli Valdmann oma tutvustuses.

Et oktoobri esimene nädal on ettevõtlusnädal, ootab Eesti Töötukassa seekordsele seminarile just tööandjate esindajaid. Osalemine on tasuta, aga kohtade arv piiratud. Palume end registreerida alloleval lingil: 

https://www.tootukassa.ee/content/seminar-vaimse-tervise-probleemid-tookohal-kuidas-ara-tunda-ja-mida-teha

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)