Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Tööandjate nõustamispäev „Erivajadusega inimene – tööandja võimalus“

Eesti Töötukassa Valgamaa osakond korraldab Tõrva piirkonna tööandjatele 09. märtsil Tõrva Avatud Noortekeskuses nõustamispäeva „Erivajadusega inimene – tööandja võimalus“. 

Nõustamispäeval räägime erinevatest puudeliikidest ning Eesti Töötukassa rollist tööandjate toetamisel. Tööandjatel on hiljem võimalik tellida põhjalikum koolitus erivajadustega inimeste töötamise toetamisest või saada personaalset nõustamist. Igal osalejal on võimalus soovi korral proovida, mis tunne on olla ratastoolis, kuidas suhelda kurdina, juhendada psüühikahäirega inimest.

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine alloleva veebivormi kaudu. 

 

 

Osaleja nr 1
Osaleja nr 2
Osaleja nr 3
Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Jõuate uue eakuse rahvakogu veebilehele  Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele Õige aeg on õppida! Tahad elult midagi enamat, aga teadmisi napib? Tule 1. juunil Lennusadamasse! Täiskasvanute õppimisvõimalusi tutvustavad kutsekoolid ja täiskasvanute gümnaasiumid. Kohal on karjäärinõustajad. Vaata lisa: www.andras.ee.

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png