Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Töölaat erivajadustega inimestele

Prindi

Lisatud 02.08.2017 | Uuendatud 02.08.2017

Toimumisaeg: 
5 Oktoober, 2017
Kategooria: 
Töötukassa korraldatud sündmused
Asukoht: 
Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus, Astangu 27, Tallinn

Eesti Töötukassa ja Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus korraldavad 5.oktoobril töömessi erivajadustega inimestele. 

Töölaat on avatud üritus, kuhu on oodatud kõik erivajadusega inimesed, kes soovivad tööandjatega otse suhelda, tööturul pakutavate võimalustega tutvuda ja endale sobiva töö leida.

Tavapärasest mõnevõrra erinev töömess toimub Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses (Astangu 27, Tallinn). Messil tutvustavad tööandjad oma ettevõtet ja vabu ametikohti lähemalt ning külastajatel on võimalus ettevõttes tehtavat tööd ka kohapeal proovida. Näiteks toitlustusettevõte laseb kandidaatidel smuutisid teha või salatit hakkida. Kinnisvarahooldust pakkuv ettevõte laseb huvilistel puhastusteenindaja töövahenditega katsetada, kuidas see töö neile sobida võiks. Lisaks tööandjate ja potentsiaalsete kandidaatide kokkuviimisele tutvustatakse Töölaadal töötukassa tööandjatele mõeldud teenusteid ning Astangu keskuse olemust.

Kui soovite tööandjana Töölaadal osaleda ja potentsiaalsete uute töötajatega kohtuda, siis võtke ühendust tööandjate konsultandi Gerli Toomlaga: tel 5301 2496 või Gerli.Toomla@tootukassa.ee.

Kohtumiseni Töölaadal, 05.10.2017 Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png