Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Tööpakkumised

Prindi

Lisatud 23.08.2013 | Uuendatud 04.02.2014

Tööpakkumistega saate tutvuda töötukassa esindustes ning käesoleva lehe iseteeninduses. Iseteeninduses saate tööpakkumisi otsida piirkonna, ametivaldkonna, haridustaseme, tööaja ja konkreetse märksõna järgi. 

Lisaks Eestile vahendab töötukassa tööd ka Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna liikmesriikidesse. Euroopas töötamise ning vabade töökohtade kohta saate informatsiooni igast töötukassa osakonnast.

Tallinnas, Tartus, Narvas, Pärnus ja Valgas aitavad Teid EURES nõustajad, kes jagavad informatsiooni Euroopa Majanduspiirkonna riikide elu- ja töötingimustest ning vabadest töökohtadest. Tööpakkumiste ja sihtriikide infoga saate tutvuda Euroopa EURES portaalis ning EURES Eesti koduleheküljel. 

EURES konsultatsioon on mõeldud kõigile, selleks ei pea töötu või tööotsijana arvel olema. Kõik EURES teenused on tasuta.  

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)