Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Arengukava

Prindi

Lisatud 23.08.2013 | Uuendatud 05.01.2022

Eesti Töötukassa missiooniks on "Toetame töö ja töötaja leidmisel"

Usume, et igale inimesele on olemas sobiv ja väärtuslik töö, mis tagab tema sotsiaalse kaasatuse ja iseseisva majandusliku toimetuleku.

Toetame inimesi kogu tööelu vältel. Oleme toeks noortele tööellu astujatele, pikalt tööelust eemal olnud inimestele tööle naasmisel, töölt tööle liikujatele ja töötajatele, kes vajavad töökohal püsimiseks tuge oskuste puudumise või vähenenud töövõime tõttu.

Toetame tööandjaid sobiva tööjõu leidmisel ja ettevalmistamisel, töötajate oskuste arendamisel, töökohtade loomisel ja kohandamisel ning ümberkorralduste läbiviimisel.

Iga tööotsija ja tööandjaga tegeleb personaalne nõustaja. Arvestades tööturu vajadusi ning iga kliendi individuaalseid võimalusi ja vajadusi, pakume erinevaid teenuseid.

Maksame hüvitisi ja toetusi, mis võimaldavad turvaliselt tööd otsida ja tööl püsida.

Oleme muutuval tööturul eksperdid ja jagame oma teadmisi erinevate huvipooltega. Toetame teadmispõhiste tööpoliitika otsuste ja valikute tegemist. Analüüsime tööturul toimuvat ja kujundame vajadustele vastavad tööturuteenused.

Põhjalikumaks tutvumiseks: Eesti Töötukassa arengukava aastateks 2022-2025.

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)