Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Esita teabenõue

Prindi

Lisatud 23.09.2013 | Uuendatud 29.04.2021

Teabenõue on teabenõudja esitatud taotlus avaliku teabe saamiseks.

Avalik teave on töötukassa poolt avalikke ülesandeid täites mis tahes viisil ja mis tahes teabekandjale jäädvustatud ja dokumenteeritud teave, millele juurdepääsu ei ole seaduse alusel piiratud. Teabenõude täitmise korras ei vastata märgukirjadele (näiteks ettepanekud, teabe andmine) ja selgitustaotlustele (näiteks päringud töötuskindlustuse seaduse rakendamise kohta).

Teabenõue esitatakse suuliselt (telefoni teel või töötukassas) või kirjalikult (töötukassas või edastades selle posti, faksi, e-posti või veebivormi vahendusel). Vastame teabenõudele viie tööpäeva jooksul.

Palume tähele panna, et mitte iga pöördumine ei ole teabenõue. Teabenõudega küsitakse asutuses juba olemas olevat teavet (näiteks dokumenti või väljavõtet) ja sellele vastatakse viie tööpäeva jooksul. Kui küsite töötukassa hinnangut või nõu, juhite tähelepanu puudustele või soovite mingi toimingu tegemist, siis see ei ole teabenõue ning vastamise tähtaeg on pikem.

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)