Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Koondamishüvitis

Prindi

Lisatud 07.06.2021 | Uuendatud 10.01.2022

Sellelt lehelt leiate  koondamise korral makstava kindlustushüvitise (edaspidi koondamishüvitis) statistika. Statistikat on võimalik vaadata interaktiivselt töölaualt, kus filtrite abil saab graafikutel kuvatavaid andmeid piirata. Töölaualt on võimalik andmeid ja graafikuid tabelite ja piltidena alla laadida. Töölaua kasutamise võimalusi, sh andmete alla laadimist, on täpsemalt selgitatud töölaua lehel „Juhend“. 

Töölaua aluseks olevad algandmestikud (Exceli formaadis) on leitavad selle lehe lõpus (töölaua vaate all). 

Andmeid töölaual ja failides uuendatakse kord kuus. Statistika avaldatakse eelmise kuu kohta kodulehel üldjuhul järgmise kuu 10. kuupäevaks. Kuivõrd koondamishüvitise andmed muutuvad tagantjärele, siis igakordsel avaldamisel uuendatakse aegrida alates eelmise kalendriaasta algusest. 

Koondamishüvitise statistika algab 2003. aastast. 2021. aasta juunis täpsustati koondamishüvitise statistika metoodikat ning koondamishüvitise statistika korrigeeriti tagasiulatuvalt kogu avaldatava perioodi ulatuses.  

Antud lehel on nii töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitised kui ka kindlustushüvitised koondamise korral. Töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitist määrati juhtudel, kui avaldus oli esitatud enne 01.07.2009 ning kindlustushüvitist koondamise korral hakati määrama alates 01.07.2009. 

Küsimuste ja ettepanekutega pöörduge palun aadressile statistika [ä] tootukassa [dot] ee 

 

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)