Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Millal teeb töötukassa Teie töötuna arvelevõtmise avalduse osas automaatse otsuse

Prindi

Lisatud 19.02.2019

Kui Te esitate töötuna arvelevõtmise avalduse e-töötukassa kaudu, kontrollib menetluse infosüsteem Teie töötuna arvelevõtmise tingimustele vastavust riiklikes andmekogudes olevate andmete alusel ja teeb tingimustele vastavuse korral automaatse otsuse.

Sellisel juhul on otsusele lisatud märge, et tegemist on Teie taotluse ja andmekogude andmete automatiseeritud töötlusel põhineva otsusega ning Teil on õigus saada selgitusi ning esitada vaie.

Kui e-töötukassa kaudu esitatud avalduses esineb puudusi või töötuna arvelevõtmise tingimuste täitmist on vaja täpsustada, siis automaatset otsust ei tehta ja töötukassa töötaja võtab Teiega eraldi ühendust. Sellisel juhul teeb töötukassa töötaja Teie taotluse suhtes otsuse hiljemalt teisel tööpäeval nõuetekohase avalduse esitamisest arvates.

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate toomess.ee veebilehele

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)

logo_eures01.png