Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Päevane statistika

Prindi

Lisatud 08.04.2020 | Uuendatud 21.09.2020

Sellelt lehelt leiate registreeritud töötute päevase statistika. Statistikat on võimalik vaadata interaktiivselt töölaualt, kus filtrite abil saab graafikutel kuvatavaid andmeid piirata. Töölaualt on võimalik andmeid ja graafikuid tabelite ja piltidena alla laadida. Töölaua kasutamise võimalusi, sh andmete alla laadimist, on täpsemalt selgitatud töölaua lehel „Juhend“.

Töölaua aluseks olevad algandmestikud (Exceli formaadis) on leitavad selle lehe lõpus (töölaua vaate all).

NB! Andmeid töölaual ja failides uuendatakse igal tööpäeval. Kuivõrd registreeritud töötuse andmed muutuvad tagantjärele (töötuna arvelevõtmise ja arveloleku lõpetamise otsuseid tehakse ka mõningase viitajaga), siis igakordsel avaldamisel uuendatakse aegrida ning töölaual kuvatavad andmed muutuvad (suuremad muutused on viimaste päevade andmetes).

 

Kui teil ei õnnestu alla laadida kõige värskemat faili, on veebilehitseja vanema faili mällu jätnud. Selle parandamiseks tuleb veebilehitseja vahemälu tühjendada. Pärast vahemälu tühjendamist sulgege veebilehitseja ja proovige uuesti.

 

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile Bännerile klikates jõuate ajutiste töökohtade keskkonda.

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)