Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Päevane statistika

Prindi

Lisatud 08.04.2020 | Uuendatud 25.01.2022

Sellelt lehelt leiate registreeritud töötute päevase statistika. Statistikat on võimalik vaadata interaktiivselt töölaualt, kus filtrite abil saab graafikutel kuvatavaid andmeid piirata. Töölaualt on võimalik andmeid ja graafikuid tabelite ja piltidena alla laadida. Töölaua kasutamise võimalusi, sh andmete alla laadimist, on täpsemalt selgitatud töölaua lehel „Juhend“.

Töölaua aluseks olevad algandmestikud (Exceli formaadis) on leitavad selle lehe lõpus (töölaua vaate all).

NB! Andmeid töölaual ja failides uuendatakse igal tööpäeval. Kuivõrd registreeritud töötuse andmed muutuvad tagantjärele (töötuna arvelevõtmise ja arveloleku lõpetamise otsuseid tehakse ka mõningase viitajaga), siis igakordsel avaldamisel uuendatakse aegrida ning töölaual kuvatavad andmed muutuvad (suuremad muutused on viimaste päevade andmetes).

 

Kui teil ei õnnestu alla laadida kõige värskemat faili, on veebilehitseja vanema faili mällu jätnud. Selle parandamiseks tuleb veebilehitseja vahemälu tühjendada. Pärast vahemälu tühjendamist sulgege veebilehitseja ja proovige uuesti.

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)