Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Peamised statistilised näitajad

Prindi

Lisatud 23.08.2013 | Uuendatud 19.06.2020

Sellelt lehelt leiate töötukassa tegevusega seotud peamised statistilised näitajad: registreeritud töötud, vabad töökohad, tööturuteenused, töötukassa poolt makstavad toetused ja hüvitised ning töövõime hindamine. Iga teema statistika on leitavad vastava nimega menüü alampunkti alt.

Andmeid uuendatakse kord kuus. Eelmise kuu statistika jõuab kodulehele üldjuhul järgmise kuu 10. kuupäevaks.

Küsimustega pöörduge palun aadressile statistika [ä] tootukassa [dot] ee

Oli teile sellest lehest abi?


Päevane statistika

Sellelt lehelt leiate registreeritud töötute päevase statistika. Statistikat on võimalik vaadata interaktiivselt töölaualt, kus filtrite abil saab graafikutel kuvatavaid andmeid piirata. Töölaualt on võimalik andmeid ja graafikuid tabelite ja piltidena alla laadida. Töölaua kasutamise võimalusi, sh andmete alla laadimist, on täpsemalt selgitatud töölaua lehel „Juhend“.

Töölaua aluseks olevad algandmestikud (Exceli formaadis) on leitavad selle lehe lõpus (töölaua vaate all).

Registreeritud töötute töökogemus

Sellelt lehelt leiate registreeritud töötute viimase töökogemuse statistika. Statistikat on võimalik vaadata interaktiivselt töölaualt, kus filtrite abil saab graafikutel kuvatavaid andmeid piirata. 

NB! Andmeid töölaual uuendatakse igal esmaspäeval ja näidatakse lõppenud nädala pühapäevase seisuga.

 

Registreeritud töötud

Sellelt lehelt leiate registreeritud töötute statistika. Statistikat on võimalik vaadata interaktiivselt töölaualt, kus filtrite abil saab graafikutel kuvatavaid andmeid piirata. Töölaualt on võimalik andmeid ja graafikuid tabelite ja piltidena alla laadida. Töölaua kasutamise võimalusi, sh andmete alla laadimist, on täpsemalt selgitatud töölaua lehel „Juhend“.

Töölaua aluseks olevad algandmestikud (Exceli formaadis) on leitavad selle lehe lõpus (töölaua vaate all).

Vabad töökohad

Sellelt lehelt leiate töötukassa poolt vahendatud vabade töökohtade statistika. Statistikat on võimalik vaadata interaktiivselt töölaualt, kus filtrite abil saab graafikutel kuvatavaid andmeid piirata. Töölaualt on võimalik andmeid ja graafikuid tabelite ja piltidena alla laadida. Töölaua kasutamise võimalusi, sh andmete alla laadimist, on täpsemalt selgitatud töölaua lehel „Juhend“.

Töölaua aluseks olevad algandmestikud (Exceli formaadis) on leitavad selle lehe lõpus (töölaua vaate all).

Statistika avaldatakse eelmise kuu kohta kodulehel üldjuhul järgmise kuu 10. kuupäevaks.

Töötukassa vabade töökohtade statistika algab 2004. aastast. 2020. aasta märtsis on korrigeeritud vabade töökohtade statistikat kogu avaldatava perioodi lõikes, et statistika koostamise põhimõtted oleksid kogu perioodi vältel ühtsed.

Küsimuste ja ettepanekutega pöörduge palun aadressile statistika [ä] tootukassa [dot] ee.

Tööturuteenused

Sellelt lehelt leiate töötukassa poolt pakutavate tööturuteenuste statistika, mis on nähtav allolevatest failidest. Vähenenud töövõimega töötutele osutatud teenused on välja toodud eraldi failis.

Andmeid uuendatakse kord kuus. Eelmise kuu statistika avaldatakse kodulehel üldjuhul järgmise kuu 10. kuupäevaks.

Hüvitised ja toetused

Sellelt lehelt leiate töötukassa poolt makstavate toetuste ja hüvitiste statistika: töötutoetus, töötuskindlustushüvitis, töölepingute kollektiivse ülesütlemise hüvitis, kindlustushüvitis koondamise korral, tööandja maksejõuetuse hüvitis, töövõimetoetus ja sotsiaalmaksu hüvitamine.

Andmeid uuendatakse kord kuus. Eelmise kuu statistika avaldatakse kodulehel üldjuhul järgmise kuu 10. kuupäevaks.

Töövõimetoetus

Sellelt lehelt leiate töövõimetoetuse statistika. Töövõimetoetust makstakse alates 2016. aasta juulist vähenenud töövõimega inimestele, kelle töövõimet on hinnanud töötukassa.

Statistikat on võimalik vaadata interaktiivselt töölaualt, kus filtrite abil saab graafikutel kuvatavaid andmeid piirata. Töölaualt on võimalik andmeid ja graafikuid tabelite ja piltidena alla laadida. Töölaua kasutamise võimalusi, sh andmete alla laadimist, on täpsemalt selgitatud töölaua lehel „Juhend“.

Töövõime hindamine

Sellelt lehelt leiate töötukassa poolt läbiviidava töövõime hindamise statistika, mis on nähtav allolevast failist.

Andmeid uuendatakse kord kuus. Eelmise kuu statistika avaldatakse kodulehel üldjuhul järgmise kuu 10. kuupäevaks.

Töötasu hüvitis

Sellelt lehelt leiate töötasu hüvitise määramiste statistika. Andmeid on võimalik vaadata interaktiivselt töölaualt, kus filtrite abil saab graafikutel kuvatavaid andmeid piirata. 

Töölaua aluseks olev hüvitist saanud asutuste nimekiri (Exceli formaadis) on leitav selle lehe lõpus (töölaua vaate all).

Küsimuste ja ettepanekutega pöörduge palun aadressile statistika [ä] tootukassa [dot] ee

 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)