Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Karjäärinõustamine

Prindi

Lisatud 15.02.2017 | Uuendatud 29.03.2018

Karjäärinõustamine on abiks karjääri kujundamisega seotud otsuste langetamisel. Nõustamine hõlmab nii õppimise kui ka töökoha ja kutsevalikuga seotud küsimusi ja teemasid.

Kõigis töötukassa osakondades töötavad  karjäärinõustajad. Karjäärinõustaja abistab ja toetab karjääriplaneerimisel ja -arendamisel, elukutse-, haridustee ja töövalikuga seotud otsuste tegemisel.

Karjäärinõustamine on mõeldud nii registreeritud töötutele ja koondamisteate kätte saanud tööotsijatele kui ka teistele soovijatele sh töötavatele täiskasvanutele. Teenust kaasrahastab Euroopa Sotsiaalfond.

Kui olete registreeritud töötu või koondamisteatega tööotsija, andke oma soovist karjäärinõustamisele tulla teada oma konsultandile, kes teid vajadusel karjäärinõustaja juurde suunab. 

Kõik töötavad inimesed ja teised, kes ei ole töötukassas töötuna registreeritud,  saavad töötukassast tasuta karjäärinõustamist.  

Karjäärinõustaja poole pöördumiseks on kolm võimalust:

  • võtke ühendust endale sobiva büroo karjäärinõustajaga, kelle kontaktid avanevad järgneval viitel klikates: Karjäärinõustajate kontaktid
  • saatke oma küsimus veebivormi kaudu ja meie karjäärinõustaja vastab teile kolme tööpäeva jooksul. 


Järgnev videoklipp aitab aimu saada, mida karjäärinõustamisel tegelikult tehakse.

 

Karjäärinõustamist kaasrahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondist tervise- ja tööministri 25.11.2014 käskkirja nr 210 Karjäärinõustamise kättesaadavuse suurendamine“ alusel​.  

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Ettevõtlusnädala reklaambänner

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png