Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Kui suur on toetus ja kuidas seda makstakse?

Prindi

Lisatud 31.01.2017 | Uuendatud 31.12.2021

Toetuse suurus ühes kuus on riigieelarvega kehtestatud töötutoetuse 31-kordne päevamäär. 2022. aastal toetuse suurus on 292 eurot kuus. Toetuselt peetakse kinni tulumaks. 

Kui soovite, et toetuselt arvestatakse maha maksuvaba tulu, siis saate esitada maksuvaba tulu arvestamiseks avalduse. Kui olete töötukassale juba esitanud maksuvaba tulu arvestamiseks avalduse muu toetuse või hüvitise raames, siis uuesti avaldust esitama ei pea. Loe täiendavalt maksuvaba tulust: maksuvaba tulu.  

Tasemeõppes osalemise toetust makstakse alates Eesti Hariduse Infosüsteemis märgitud õppimise alguskuupäevast. Toetust makstakse õppe nominaalkestuse jooksul. Toetust makstakse ühe kutse- või kõrghariduse omandamiseks. Akadeemilisel puhkusel viibimise ajal toetust ei maksta. Kui te õpingud katkestate või lõpetate, lõpeb ka toetuse maksmine.

Toetust makstakse üks kord kuus eelmise kuu eest. 

Tööturuteenust kaasrahastatakse Euroopa Sotsiaalfondist.

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)