Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Millistel õppekavadel õppimist toetatakse?

Prindi

Lisatud 31.01.2017 | Uuendatud 03.01.2022

Toetust makstakse vaid juhul, kui asute õppima tasuta õppekohale ja töötukassa poolt toetatud õppekaval (vt ÕPPEKAVADE NIMEKIRI). Kui te ei saa oma senist tööd jätkata või ei leia sobivat tööd tervise tõttu, toetame teie õppima asumist õppekaval, mis teie terviseseisundist tulenevalt võimaldavad teil pärast õpingute lõpetamist töötada. 

Õppekavade nimekirjas on õppekavad, mis valmistavad ette töötajaid põhikutsealadele, kus valdkondlike tööjõuvajaduse uuringute (OSKA uuringud, mida teeb Kutsekoda) kohaselt on lähiaastatel kasvav tööjõuvajadus ja tööjõu nõudlus on suurem kui pakkumine. Õppekavade loetelu täieneb vastavalt OSKA uuringute valmimisele. 

Oli teile sellest lehest abi?


Kas teadsite, et ...

põhikutsealad on töö iseloomult, kutseoskustelt ja hariduslikult ettevalmistuselt lähedased ametid. Töötukassa toetab ettevalmistamist ametitele, mida tulevikus on rohkem vaja ning millel ei ole piisaval hulgal sobivaid töötajaid. Nende ametite õppimist, millele haridussüsteem valmistab ette piisavalt töötajaid, töötukassa ei toeta. 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)