Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tööturukoolitus koolituskaardiga

Prindi

Lisatud 31.01.2017 | Uuendatud 12.12.2017

Kellele koolitus on mõeldud?

Koolituskaardiga koolitusel saate osaleda, kui

  • olete tööealine (vanuses 16 eluaastat kuni vanaduspensioniiga) ja
  • töötate töölepingu alusel või avalikus teenistuses ja
  • teile on taotluse esitamisele eelnenud kolme aasta jooksul arvestatud vähemalt 12 kuud töötuskindlustusstaaži.

 Lisaks peate vastama ühele järgnevatest tingimustest:

Milliseid koolitusi toetatakse?

Kui te ei saa tervise tõttu oma senist tööd jätkata, saate koolitusel omandada oskused ja teadmised, mis toetavad teie töötamist.

Kui teie eesti keele oskus on tööalaseks arenguks ebapiisav ja teie sissetulek eelmisel kalendriaastal oli alla 9588 euro (ehk keskmine sissetulek kuus oli alla 799 euro), saate osaleda eesti keele kursustel.

Kui teil ei ole eri- või kutsealast haridust või te olete üle 50-aastane ja teie sissetulek eelmisel kalendriaastal oli alla 9588 euro (ehk keskmine sissetulek kuus oli alla 799 euro), saate  osaleda:

  • Informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogia õppevaldkonna koolitustel:  arvutikasutus; andmebaaside ja võrgu disain ning haldus; tarkvara ja rakenduste arendus ning haldus.
  • Tööturukoolitusel, mis toetab töötamist põhikutsealadel, kus valdkondlike tööjõuvajaduse uuringute (OSKA uuringud, mida teeb Kutsekoda) kohaselt on lähiaastatel kasvav tööjõuvajadus ja mille tööjõu nõudlus on suurem kui pakkumine.
Kas teadsite, et ...

töötukassa hüvitab pärast koolituse läbimist ka kvalifikatsiooni saamisega seotud kulu? Loe lähemalt: kvalifikatsiooni saamise toetamine

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png