Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töövõimetoetuse maksmise jätkamine

Prindi

Lisatud 14.07.2017 | Uuendatud 14.07.2017

Kui teie töövõime on hinnatud osaliseks või puuduvaks ja te esitasite töövõime hindamise ja töövõimetoetuse uued taotlused 50 tööpäeva jooksul enne kehtiva töövõime hindamise otsusega määratud osalise või puuduva töövõime kestuse viimast päeva, jätkatakse teile sissetuleku tagamiseks töövõimetoetuse maksmist, kui teie eelmise töövõime hindamise otsusega määratud osalise või puuduva töövõime kestus on lõppenud ja töötukassa on teie töövõime hindamise taotluse menetlemise tähtaega pikendanud teist olenemata põhjusel. Töövõimetoetust makstakse seni määratud suuruses alates eelmise töövõimetoetuse maksmise perioodi lõpule järgnevast päevast kuni uue töövõimetoetuse otsuse tegemise kalendrikuu lõpuni.

Kui teile on makstud töövõimetoetust ülalnimetatud alusel, siis ei maksta teile sama perioodi eest pärast uue töövõimetoetuse määramist teistkordselt töövõimetoetust. Kui uue töövõimetoetuse määramise otsuse alusel on toetus suurem ülalnimetatud alusel makstud toetusest, makstakse nende vahe järgmise töövõimetoetuse maksega.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)