Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Abistamine tööintervjuul

Prindi

Lisatud 16.09.2015 | Uuendatud 20.03.2018

Kui olete vähenenud töövõimega töötu või koondamisteatega või õppiv tööotsija ning vajate tööandjaga töövestlusel suhtlemisel abi, korraldab töötukassa juhtumikorraldaja teie abistamise. Seda võib vaja olla näiteks kuulmis- või kõnepuude, aga ka muude suhtlemistakistuste puhul, näiteks kui tööandja või tööintervjuud läbi viiv isik ei valda viipekeelt või teil on kõnetakistus, mis raskendab teie kõnest arusaamist vms.

Juhtumikorraldaja leiab teiega koostöös sobiva ja vajalike oskustega teenuse osutaja. Abistaja võib olla erialaspetsialist, näiteks viipekeeletõlk, töötukassa töötaja või vabatahtlik. Vabatahtlikule hüvitab töötukassa teenuse osutamisega seotud sõidukulud, erialaspetsialistile tasume teenuse osutamise eest arve alusel.

Tööintervjuul abistamise võimaluste väljaselgitamiseks võtke ühendust teile sobiva töötukassa esindusega ja leppige kokku kohtumine juhtumikorraldajaga. Kontaktid leiate siit: töötukassa esinduste kontaktid

Alloleval aknal klõpsates käivitub tööintervjuul abistamist kirjeldav audiofail. 

Salvestatud Raadioteatris. Helirežissöör Külliki Valdma, teksti luges Kadri Hinrikus. 

 

Vähenenud töövõimega isikutele osutatavat tööturuteenust kaasrahastatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondist sotsiaalkaitseministri ning tervise- ja tööministri 27.03.2015 käskkirja nr 57 "Tööturuteenuste osutamine töövõimereformi sihtrühmale" alusel.

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate toomess.ee veebilehele

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info@tootukassa.ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)

logo_eures01.png