Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Ida-Virumaa

Prindi

Lisatud 30.12.2015 | Uuendatud 06.10.2016

Ida-Virumaal on praegu neli tööalase rehabilitatsiooniteenuse osutajat. Nende kohta saate rohkem lugeda, kui vajutate "Loe lähemalt". 

Promelauks OÜ
Haigla 6, Narva; telefon: 35 722 77, 530 072 78; e-post: promelauks [ä] gmail [dot] com
Sihtgrupp: Tööealised pea- ja seljaajukahjustuse ning -trauma järgsed patsiendid, skeletilihassüsteemi traumade järgsed patsiendid, krooniliste liiges- ja lihashaigustega patsiendid, neuroloogiliste häiretega patsiendid, kaasasündinud häiretega patsiendid, psühhiaatriliste/psühholoogiliste probleemidega patsiendid, nägemis-, kuulmis- ja/või kõnehäiretega patsiendid.
Sihtasutus Jõhvi Haigla
Jaama 34, Jõhvi; telefon: 33 31 112; e-post: Tiiu [dot] sepp [ä] corrigo [dot] ee
Sihtgrupp
1. Kroonilise südamehaigusega inimesed, kellele on määratud püsiv ravi, k.a. diabeedi ja vererõhuprobleemidega isikud. Ei sobi depressiooni, psüühilise haiguse ägenemise ja vaimupuudega isikud ning ägeda südamepuudulikkusega isikud.
2. Selja ja kaela kroonilisete vaevustega isikud. Ei sobi, kui inimesel on: *äge selja- või kaelavalu (valu kestvus vähem kui 3 kuud) või valu ägenemise periood *vaimne alaareng või vaimupuue.
3. Kerge või mõõduka liikumisfunktsiooni häirega isikud. Ei sobi, kui inimesel on: *raske liikumisfunktsiooni häire (liikumine ratastooliga, kõnd abivahendiga ja seda üksnes toa piires ning kõnnib üksnes lühikesi vahemaid, pole suuteline kõrvalabita liikuma trepist) *vaimne alaareng või puue.
4. Luu-lihaskonna haigusega isikud, kellel esinevad raskused eneseteenindamisega, igapäevategevustega ja osalemisega produktiivsetes tegevustes (töö ja õppimine) või vabaajategevustes.
5. Ülekaalulised, kelle kehamassiindeks on vahemikus 30 kuni 36. Ei sobi psüühilise erivajadusega isikud.
Narva Sotsiaaltöökeskus
Rahu põik 10, Narva linn; telefon: 5918 9008, 356 9519; e-post: irina [dot] eglet [ä] nstk [dot] ee
Sihtgrupp: Tööealised (st vanuses 16 kuni vanaduspensioniiga) vähenenud töövõimega inimesed:
  • kellel on puue või püsiv töövõimetus või osaline töövõime ning
  • kes on hõivatud (töötajad, õppijad, ettevõtjad, ajateenistuses olijad) või
  • otsivad tööd (on registreeritud töötud).
BRA OÜ
Aia tn 3, Narva-Jõesuu; telefon: 5833 9956; e-post: info [ä] bra [dot] ee
Sihtgrupp: Vähenenud töövõimega tööealised isikud (st vanuses 16 kuni vanaduspensioniiga), kellel on puue või püsiv töövõimetus või osaline töövõime ning kes on hõivatud (töötajad, õppijad, ettevõtjad, ajateenistuses olijad) või otsivad tööd (on registreeritud töötud).

 

Oli teile sellest lehest abi?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)