Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Virtuaalne töö- ja karjäärimess

Prindi

Lisatud 15.09.2021

Toimumisaeg: 
28 September, 2021 kuni 1 Oktoober, 2021
Kategooria: 
Töötukassa korraldatud sündmused
Asukoht: 
Veebisündmus

Üle-eestiline virtuaalne töö- ja karjäärimess tuleb taas! Virtuaalmess toimub 28.09-01.10.

Töömessil on tööpakkumistega väljas tööandjad üle Eesti. Tööandjatega on virtuaalmessil võimalik suhelda nii vestlusakna, telefoni kui ka meili teel — kommunikatsiooniviisid jäävad tööandja enda otsustada. Lisaks ei pea jälgima kõiki Eesti tööandjaid, vaid neid saab ka regiooniti, olenevalt maakonnast, koondada.

Kõikidel osalejatel on võimalus lüüa kaasa virtuaalsetel karjäärinõustamistel ja seminaridel. Töömessi kahel esimesel päeval, 28. ja 29.septembril, toimub karjääriseminar, kus fookuses on just praegused olulised teemad tööturul. 29.septembri seminar on suunatud eelkõige tööandjatele, kuid kuulama on oodatud ka kõik teised huvilised. Karjääriseminari kava on leitav peagi messilehelt ja ka käesoleva ürituse juurest.

Lisaks toimuvad messil mitmed töötoad eesti ja vene keeles. Huvilistele räägitakse, kuidas tööturul toimetada, kuidas muutustega kohaneda ning edukalt töökohale kandideerida. Nippe jagatakse nii Eestis kui ka Euroopas töötamise kohta, kusjuures soovi korral on võimalik minna ka individuaalsele nõustamisele.

Töömessile saab siit https://www.toomess.ee

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärispetsialistile  

 

Kontaktid

Töötukassa bürood

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee
Töötukassa e-posti aadressidele saab saata maksimaalselt 10 MB mahuga e-kirju.

Skype: tootukassa

Infotelefon: 15501; 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, kuu viimasel reedel 8.30-12.30)