Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Ida-Viru County

Prindi

Lisatud 28.04.2016 | Uuendatud 28.04.2016

Currently, there are two work rehabilitation providers in Ida-Virumaa County. You can learn more about this by clicking on ‘Read more’.

Promelauks OÜ
Haigla 6, Narva; telefon: 35 722 77, 530 072 78; e-post: promelauks [ä] gmail [dot] com
Sihtgrupp: Tööealised pea- ja seljaajukahjustuse ning -trauma järgsed patsiendid, skeletilihassüsteemi traumade järgsed patsiendid, krooniliste liiges- ja lihashaigustega patsiendid, neuroloogiliste häiretega patsiendid, kaasasündinud häiretega patsiendid, psühhiaatriliste/psühholoogiliste probleemidega patsiendid, nägemis-, kuulmis- ja/või kõnehäiretega patsiendid.
Sihtasutus Jõhvi Haigla
Jaama 34, Jõhvi; telefon: 33 31 112; e-post: Tiiu [dot] sepp [ä] corrigo [dot] ee
Sihtgrupp
1. Kroonilise südamehaigusega inimesed, kellele on määratud püsiv ravi, k.a. diabeedi ja vererõhuprobleemidega isikud. Ei sobi depressiooni, psüühilise haiguse ägenemise ja vaimupuudega isikud ning ägeda südamepuudulikkusega isikud.
2. Selja ja kaela kroonilisete vaevustega isikud. Ei sobi, kui inimesel on: *äge selja- või kaelavalu (valu kestvus vähem kui 3 kuud) või valu ägenemise periood *vaimne alaareng või vaimupuue.
3. Kerge või mõõduka liikumisfunktsiooni häirega isikud. Ei sobi, kui inimesel on: *raske liikumisfunktsiooni häire (liikumine ratastooliga, kõnd abivahendiga ja seda üksnes toa piires ning kõnnib üksnes lühikesi vahemaid, pole suuteline kõrvalabita liikuma trepist) *vaimne alaareng või puue.
4. Luu-lihaskonna haigusega isikud, kellel esinevad raskused eneseteenindamisega, igapäevategevustega ja osalemisega produktiivsetes tegevustes (töö ja õppimine) või vabaajategevustes.
5. Ülekaalulised, kelle kehamassiindeks on vahemikus 30 kuni 36. Ei sobi psüühilise erivajadusega isikud.

 

Was this information useful?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)