Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa esindused

Läänemaa

Tagasi üles

Läänemaa osakond

Aadress:
Jaama 13, 90507, Haapsalu
Telefon:
472 7075
Faks:
472 7076
Skype:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon
Evelin Kullison osakonnajuhataja Evelin.Kullison@tootukassa.ee
Helga Aavik infospetsialist Helga.Aavik@tootukassa.ee
Milli Soosalu infospetsialist Milli.Soosalu@tootukassa.ee
Mariel Kõrgemägi juhtivkonsultant Mariel.Korgemagi@tootukassa.ee
Regina Triebstock tööandjate konsultant Regina.Triebstock@tootukassa.ee
Meeli Kaljo teenusekonsultant Meeli.Kaljo@tootukassa.ee
Marika Viilma teenusekonsultant Marika.Viilma@tootukassa.ee
Ülle Raudkivi juhtumikorraldaja I Ylle.Raudkivi@tootukassa.ee
Saima Soobard juhtumikorraldaja I Saima.Soobard@tootukassa.ee
Merike Juhanson juhtumikorraldaja II Merike.Juhanson@tootukassa.ee
Imbi Maar juhtumikorraldaja II Imbi.Maar@tootukassa.ee
Hele Vilbas juhtumikorraldaja II Hele.Vilbas@tootukassa.ee
Vilvi Maiste karjäärinõustaja Vilvi.Maiste@tootukassa.ee
Piret Luik karjäärinõustaja (ESF) Piret.Luik@tootukassa.ee
Ene Kiisküla töövahenduskonsultant Ene.Kiiskyla@tootukassa.ee
Anne Kuusk töövahenduskonsultant Anne.Kuusk@tootukassa.ee

Lihula büroo

Aadress:
Jaama 1, 90301, Lihula
Telefon:
5346 3043
Faks:
Kontaktid
Nimi Ametikoht E-post Telefon

Büroo on avatud kolmapäeviti ja neljapäeviti 8.30 - 16.00. 

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Klõps pildil viib uue eakuse rahvakogu 16.11 toimuva seminari lehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png