Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tallinna Tehnikaülikool

Koolitaja
Tallinna Tehnikaülikool
TTÜ Eesti Mereakadeemia
Tallinna Tehnikaülikool
Kontaktaadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Ehitajate tee 5
Telefon
5145506
Õppekavarühmad
Majandusarvestus ja maksundus, Tarkvara ja rakenduste arendus ning analüüs, Ehitus ja tsiviilrajatised, Arvutikasutus, Informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogia intedistsiplinaarne õppekavarühm, Arhitektuur ja linnaplaneerimine, Ärinduse, halduse ja õiguse interdistsiplinaarne õppekavarühm, Mootorliikurid, laevandus ja lennundustehnika, Õigus, Rahandus, pangandus ja kindlustus, Tehnika, tootmise ja ehituse interdistsiplinaarne õppekavarühm, Sekretäri- ja kontortöö, Juhtimine ja haldus, Mehaanika ja metallitöö, Teeninduse interdistsiplinaarne õppekavarühm, Keeleõpe, Elektroonika ja automaatika, Töötervishoid ja -kaitse, Aineõpetajate koolitus, Kirjandus ja lingvivstika
Piirkonnad
Harju maakond, Saare maakond, Ida-Viru maakond, Tartu maakond
Koolitaja tutvustus

Tallinna Tehnikaülikool on Eesti kõige rahvusvahelisem ülikool, mis näitab suunda digitulevikule Eestis ja kogu maailmas. Lisaks unikaalsetele inseneriteaduste ning merenduse valdkondadele on TalTechist kujunenud Eesti IT-hariduse ja -teaduse kompetentsikeskus, kus õpib 70% kogu Eesti IT-tudengitest. Võimekas majandusteaduskond on regiooni suurim ning loodusteaduskonna teadustööd on rahvusvaheliselt auhinnatud. Kogu ülikooli hõlmav initsiatiiv TalTechDigital toob hulgaliselt digitehnoloogiate võimalusi ülikooli igapäevaellu, TalTech teadus- ning arendustegevus aga annab panuse Eesti digitulevikku laiemalt. TalTech panustab tõsiselt koostööle Eesti ettevõtlusega.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)