Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Tallinna Tehnikaülikool

Koolitaja
Tallinna Tehnikaülikool
Tallinna Tehnikaülikool
Kontaktaadress
Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Ehitajate tee 5, 19086
E-post
marika [dot] tamm [ä] ttu [dot] ee
Telefon
5145506
Õppekavarühmad
Tarkvara ja rakenduste arendus ning analüüs, Informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogia intedistsiplinaarne õppekavarühm, Arvutikasutus, Ehitus ja tsiviilrajatised, Arhitektuur ja linnaplaneerimine, Tehnika, tootmise ja ehituse interdistsiplinaarne õppekavarühm, Keemiatehnoloogia ja -protsessid, Mehaanika ja metallitöö, Elektrienergia ja energeetika, Aineõpetajate koolitus, Elektroonika ja automaatika, Turundus ja reklaam, Majandusteadus, Juhtimine ja haldus, Isikuareng, Ärinduse, halduse ja õiguse interdistsiplinaarne õppekavarühm, Õigus, Sekretäri- ja kontortöö, Teeninduse interdistsiplinaarne õppekavarühm, Majutamine ja toitlustamine, Hulgi- ja jaekaubandus, Mootorliikurid, laevandus ja lennundustehnika, Majandusarvestus ja maksundus, Rahandus, pangandus ja kindlustus, Tööoskused
Piirkonnad
Harju maakond, Tartu maakond, Ida-Viru maakond
Koolitaja tutvustus

Tallinna Tehnikaülikool on Eesti kõige rahvusvahelisem ülikool, mis näitab suunda digitulevikule Eestis ja kogu maailmas. Lisaks unikaalsetele inseneriteaduste ning merenduse valdkondadele on TalTechist kujunenud Eesti IT-hariduse ja -teaduse kompetentsikeskus, kus õpib 70% kogu Eesti IT-tudengitest. Võimekas majandusteaduskond on regiooni suurim ning loodusteaduskonna teadustööd on rahvusvaheliselt auhinnatud. Kogu ülikooli hõlmav initsiatiiv TalTechDigital toob hulgaliselt digitehnoloogiate võimalusi ülikooli igapäevaellu, TalTech teadus- ning arendustegevus aga annab panuse Eesti digitulevikku laiemalt. TalTech panustab tõsiselt koostööle Eesti ettevõtlusega.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)