Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Sihtasutus Estonian Business School

Koolitaja
Sihtasutus Estonian Business School
Kontaktaadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. Lauteri tn 3, 10114
E-post
Telefon
6651300
Õppekavarühmad
Juhtimine ja haldus, Turundus ja reklaam, Majandusarvestus ja maksundus
Piirkonnad
Harju maakond
Koolitaja tutvustus

1988. aastal asutatud Tallinnas ja Helsingis tegutsev Estonian Business School on vanim äriharidust pakkuv hariduskontsern Baltimaades. 1500 tudengiga kooli eesmärgiks on anda akadeemilisi teadmisi bakalaureuse-, magistri- ning doktoriõppe tasemel aktiivsetele ja ettevõtlikele inimestele ning edendada nende oskusi teadmiste edukaks rakendamiseks. https://ebs.ee/et/avasta-ebsi/ebsi-lugu
Avatud Ülikooli kaudu on EBSi võimalik asuda õppima üht või mitut õppeainet ilma, et teid immatrikuleeritaks tudengiks. Avatud Ülikool on enesetäiendamise võimalus meie vilistlastele, koostööpartneritele ja teiste ülikoolide tudengitele. Teisisõnu kõigile, kes tunnevad huvi mõne meie kursuse vastu või tahavad enda jaoks kokku panna individuaalset programmi.
Lisainfo: https://ebs.ee/et/avatud-uelikool

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)