Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Homme toimub Valgas Liivimaa töömess

Prindi

Lisatud 26.09.2014 | Uuendatud 01.10.2014

Laupäeval, 27.09 toimub Valga Kultuuri- ja huvialakeskuses (Kesk tn 1) esmakordselt Liivimaa töömess

Eesti Töötukassa Valgamaa osakonna poolt esmakordselt korraldataval messil osaleb tööandjaid ja asutusi nii Eestist kui Lätist.

Töötukassa Valgamaa osakonna juhataja Merike Metsavase sõnul on selline mess esimene omataoline. „Kuna asume piirialal, on messi peamine eesmärk viia kokku tööandjad ja tööotsijad ning pakkuda infot töövõimalustest nii Lõuna-Eestis kui Põhja-Lätis“.

Kokku osaleb messil 26 tööandjat.  Tööd pakutakse väga erinevates valdkondades – meditsiinitöötajatest ja autojuhtidest metsatööliste ja õmblejateni.  Esimesed tööintervjuud huvilistega saab teha juba messi käigus. Seetõttu on külastajal soovitatav võtta kaasa oma CV, kuid seda saab välja trükkida ka kohapeal töötukassa boksis. Töötukassa boksis saab teha ka karjääritesti.

Mess algab laupäeval kell 9.00 ning on avatud kuni kella 14ni. Kultuurikeskusse esimeselt korruselt leiab külastaja tööandjate ja koostööpartnerite messiboksid, keskuse teatrisaalis saab täistundidel (10.00, 11.00, 12.00, 13.00) kuulata ettekandeid järgmistel teemadel:

  1. „Tööleping, töölepingu sõlmimine“, Tööinspektsioon (eesti ja läti keeles)
  2. „Töökohapõhine õpe“,  Valgamaa Kutseõppekeskus (eesti ja vene keeles)
  3. „Mida peaks teadma välismaale tööle suundumisel (ohud ja võimalused)“, Eesti Töötukassa /Läti Tööturuagentuur/EURES (eesti ja läti keeles)
  4. „Kuidas Valga linn toetab siia saabuvat töötajat? Piiriülene töö“, Valga linnapea

Koostööpartneritest osalevad messil  Valga Linnavalitsus, Maksu- ja tolliamet, Tööinspektsioon, Valgamaa Arenguagentuur, Valgamaa Rajaleidja keskus, Valgamaa Kutseõppekeskus, Läti Tööinspektsioon ning Läti Tööturuagentuur.

Messil osalemine on tasuta. Lähem info osalevate tööandjate ja koostööpakkumiste kohta: http://www.toomess.ee/liivimaa-toomess-27092014

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist. Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)