Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa ja Eastman Specialties OÜ sõlmisid koostööleppe

Prindi

Lisatud 09.12.2014 | Uuendatud 10.12.2014

9. detsembril sõlmis Eesti Töötukassa koostööleppe Ida-Virumaal tegutseva keemiaettevõttega Eastman Specialties. Leppe allkirjastasid töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ja Eastman Specialties Kohtla-Järve tehase direktor Tony Sellers. 

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul ulatub koostöö Eastmaniga juba enam kui kümne aasta taha.  „Peamiselt oleme Eastmani abistanud töövahenduses, kuid ettevõte on kasutanud ka meie tööpraktika ja palgatoetuse teenuseid. Sõlmitav lepe loob aluse laiapõhjalisemaks koostööks tulevikus,“ lisas ta.

Koostööleppe peamiseks eesmärgiks on piirkonna töötute tööle aitamine ja vabade töökohtade täitmine.  Töötukassa klientidel on lähitulevikus tänu koostööleppele võimalik teha Eastmanis erinevatel ametikohtadel proovitööd ja läbida sealne tööpraktika. Samuti võimaldab koostöölepe töötukassa esindajatel tutvuda lähemalt Eastmani töökorralduse ja töötingimustega ning saada seeläbi parem ülevaate ettevõtte täitmata töökohtadest.

2012. aastal alustas töötukassa koostöölepete sõlmimist ettevõtetega, kellega meil on olnud pikaajaline ja mitmekülgne koostöö. Koostööleppe partnerites näeme olulisi kaasarääkijaid, kes aitavad meie poolt pakutavatel tööturuteenustel parimal moel vastata tööturu ootustele. Koostööpartnerid on meile toeks tööpraktika korraldamisel, et tagada töötajate väljaõpe täna kehtivate ja vajaminevate oskuste tasandil. Töötukassa saab omalt poolt partnereid igakülgselt toetada vabade töökohtade täitmisel ning võimaldada tööandjatel oma ettevõttes töötamise võimalusi meie klientidele tutvustada. Meie eesmärk on jõuda koostöölepeteni kõigi põhivaldkondade suurte ettevõtetega.

Eastmaniga sõlmitud lepe on järjekorras kolmeteistkümnes. Varem on koostöölepped sõlmitud AS G4S-iga, AS ISS Eestiga, AS HK Scan Estoniaga (endine Rakvere Lihakombinaat/Tallegg/EKSEKO), AS EE Narva Elektrijaamadega, AS Hoolekandeteenustega, AS Sanatoorium Tervisega, OÜ Kontaktikeskusega, AS Selveriga, SA Tartu Ülikooli Kliinikumiga, Tallink Taksoga, AS Omnivaga (endine Eesti Post) ja AS Wendrega.  

Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel (vasakul) ja Eastman Specialties Kohtla-Järve tehase direktor Tony Sellers

Foto: Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel (vasakul) ja Eastman Specialties Kohtla-Järve tehase direktor Tony Sellers

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist. Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)