Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa korraldab homme töömessi Tapal

Prindi

Lisatud 10.03.2015 | Uuendatud 24.03.2015

Homme, 11. märtsil kell 12-15 toimub Tapa Kultuurikojas (Turu 8, Tapa) töömess. Mess on mõeldud kõigile huvilistele, kes soovivad infot töövõimalustest Tapa piirkonnas. 

Töötukassa Lääne-Virumaa osakonna juhataja Kai Puhasmetsa sõnul korraldatakse töömessi Tapal esmakordselt.

„Teeme seda, tulles vastu tööandjate soovile leida tööjõudu just sellest piirkonnast. Lääne-Virumaa suuremad tööandjad on korraldanud Tapalt töötajate transpordi kodu- ja töökoha vahel. Väljaspoolt maakonda osaleb messil Balti Spoon, kellel samuti on korraldatud töötajate transport Tapalt Kuusallu. Samuti osaleb hiljuti Tapal täismahulise tootmise avanud AS Hagar,“ lisas ta.

Töömessi eesmärk on viia kokku piirkonnast tööjõudu värbavad tööandjad ja tööotsijad. Messil osaleb 8 tööandjat, kellel on pakkuda erinevaid töökohti. Tööpakkumiste hulgas on nii hooajatöid kui püsivaid töökohti. Messil saab tutvuda tööpakkumistega ka väljaspool Eestit - kohal on EURES spetsialist, kellelt saab põhjalikku infot välismaal töötamise kohta. Messil osalevad Rakvere Ametikool ja Lääne-Viru Rakenduskõrgkool, kes tutvustavad õppimisvõimalusi nii noortele kui täiskasvanutele.

Ettekanded Tapa Kultuurikoja alumises saalis:

  • Kell 12.15 Maksu- ja Tolliameti ettekanne „Milleks meile maksud?“
  • Kell 13.00 Eesti Töötukassa ettekanne „Töötamisvõimalused Euroopas“ (vene keeles)
  • Kell 14.00 Eesti Töötukassa ettekanne „Töötamisvõimalused Euroopas“ (eesti keeles)

Sissepääs messile on tasuta!

Lähem info töötukassa töömesside kohta: www.toomess.ee

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)