Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Uudiskiri nr 1 / 2015 - Karjäärinõustamine töötavale inimesele

Prindi

Lisatud 15.04.2015 | Uuendatud 17.11.2015

Selle aasta algusest pakub Eesti Töötukassa Euroopa Sotsiaalfondi toel karjäärinõustamist ka töötuna mitte registreeritud inimestele. Nõustamisele on oodatud kõik - töötavatest inimestest pensionärideni - kes tunnevad  huvi ja vajadust arutleda oma tööelu ja haridustee üle ning mõelda läbi arenguplaanid ja eesmärgid. 

Karjäärinõustaja abil saate suurendada teadlikkust isikuomadustest, tugevatest ja arendamist vajavatest külgedest, analüüsida oma tööalaseid rolle, organisatsiooni ja isiklikke ootusi ning eesmärke, kaaluda võimalusi organisatsioonisiseseks arenguks ning mõelda läbi tööalaselt olulised väärtused.

Karjäärinõustaja saab olla partneriks ka tööandjale. Koostöö  ei tekita tööandjale rahalisi väljaminekuid, kuid võib suurendada tulu läbi eneseteadlikumate,  motiveeritumate ja särasilmsemate töötajate. Esimeste kuude jooksul oleme jõudnud teha koostööd kahe riikliku asutusega ning  saadud positiivne tagasiside kinnitab meie usku koostöö tõhususse. Üks karjäärinõustajaga kohtumas käinud töötaja tõi näite, et ta oskab pärast nõustamist palju enam märgata oma tööandja juures töötamise positiivseid külgi.

Soovime rõhutada, et lähtume oma tegevuste planeerimisel konkreetse organisatsiooni ja töötajate vajadustest ning oleme paindlikud ka koostöövormi osas. Saate pöörduda meie juurde büroosse, kuid oleme valmis ka ise tööandja juurde tulema. Teeme nii individuaalseid kui grupinõustamisi.

Tallinnas ja Harjumaal annavad oma panuse tööeluga seonduvate küsimuste arutamisel järgmised karjäärinõustajad:

Sigrid Kruus   634 8032      sigrid.kruus@tootukassa.ee
Liina Kirsipuu    634 8036   liina.kirsipuu@tootukassa.ee
Vahur Kask   634 8026   vahur.kask@tootukassa.ee
Pille Pesti   634 8026   pille.pesti@tootukassa.ee
Marja Saarma   634 8031   marja.saarma@tootukassa.ee
Helen Tuulik   634 8030   helen.tuulik@tootukassa.ee
Anna-Liisa Tiisma   634 8029   anna-liisa.tiisma@tootukassa.ee 
Raja Lõssenko   634 8028   raja.lossenko@tootukassa.ee

Võite pöörduda otse karjäärinõustaja poole või võtta ühendust läbi infolaua:
tel 634 8040, e-post lillekyla.info@tootukassa.ee

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)