Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

AS G4S Eesti

Prindi

Lisatud 06.05.2015 | Uuendatud 06.05.2015

G4S töökuuluts
  • Pakume tööd: turvatöötajatele (sh inkassaator, patrullekipaaži turvatöötaja, lennundusjulgestustöötaja, häirejuhtimise spetsialist) ja nõrkvoolu tehnikutele
     
  • Meie organisatsioon: G4S on juhtiv turvateenuseid pakkuv rahvusvaheline kontsern, mis tegutseb 125 riigis üle maailma. Eestis anname tööd ligi 2600 inimesele. Meie eesmärk on olla hinnatuim turvalahenduste pakkuja. Oleme pühendunud kohaliku kogukonna toetamisele ja aitamisele läbi erinevate tegevuste: muudame koostöös kohalike omavalitsustega elukeskkonna turvalisemaks, anname oma panuse spordi arengusse ja harime kogukonda üldturvalisuse valdkonnas.
     
  • Miks meie juurde tööle tulla? G4S on suurim turvaettevõte Eestis. Kuna tegutseme turvaturu erinevates valdkondades on meie töötajatel võimalus vahetada valdkondi ja teha seeläbi karjääri ja vastu võtta järjest vastutusrikkamaid ametikohti. Nii mõnigi meie praegustest juhtides on kunagi alustanud turvatöötaja või tehniku ametikohalt. 

 

Was this information useful?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)