Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Kontaktikeskus

Prindi

Lisatud 06.05.2015

Kontaktikeskuse tutvustus

 

  • Pakume tööd: otsime müügikonsultante oma erinevatesse müügikontoritesse: Tallinnas, Haapsalus, Pärnus, Valgas, Tartus, Võrus, Põlvas, Jõhvis ja Paides.
     
  • Meie organisatsioon: Kontaktikeskus OÜ on tegus Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on tegutsenud eduka kõnekeskusena 2009. aastast. Töötajaid on 200 ringis ja ettevõte on pidevalt laienemas.
     
  • Miks meie juurde tööle tulla? Meie müügikonsultandi töö sobib ideaalselt „Minu esimese töökoha“ teenusele kvalifitseeruvatele noortele, sest töö ei eelda eelnevat töökogemust. Müügikonsultandi peamine ülesanne on müüa eraisikutele telefoni teel erinevaid tooteid ja teenuseid. Samas ei ole konsultant ainult müüja, vaid ka nõustaja, kes teeb oma tööd meeldivalt ja professionaalselt.  Võimalik on töötada nii täis- kui  osalise koormusega, nii päevasel kui õhtusel ajal. Töötasu on vastavalt müügitulemustele.  Me ootame inimest, kes on hakkaja, kohusetundlik ning soovib areneda. Oluline on arvuti kasutamise oskus igapäeva kasutaja tasemel.
Was this information useful?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist. Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)