Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassas alustasid tööandjate konsultandid

Prindi

Lisatud 19.06.2015 | Uuendatud 09.07.2015

Juunis alustasid kõigis maakondades tööd tööandjate konsultandid, kelle ülesandeks on oma piirkonna tööandjaid igakülgselt toetada ja maakonna tööelu edendada. 

Töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveli sõnul saavad uutest tööandjate konsultantidest inimesed, kes on kohalikule tööandjale töötukassas esimeseks kontaktiks ja edaspidiseks partneriks. „Tööandjate konsultandid suhtlevad aktiivselt kohalike tööandjatega, teavad nende tegevusalasid ja tööjõuvajadust ning  on tööandjatele abiks sobivate töötajate leidmisel.  

 

Järgmisel aastal rakenduva töövõimereformi valguses on uute töötajate ülesandeks nõustada ettevõtteid ka tööotsija individuaalsetest vajadustest lähtuvate töökohtade loomisel ja kujundamisel. Selleks arutatakse koos tööandjaga läbi erinevad võimalused erivajadustega inimeste tööleaitamiseks – olgu selleks töökoha füüsiline kohandamine, osaajaga töötamine, jagatud töö, paindlik tööaeg või tugiisikuga töötamine,“ lisas Paavel.

 

Tööandjad saavad tööandjate konsultantidelt infot ja tuge kõigi tööandjatele suunatud töötukassa teenuste kasutamisel - nt töövahendus, tööpraktika,  noore töötu vanuses 17-29  töölevõtmisel palgatoetuse taotlemine (täpsemalt: http://tinyurl.com/qgar744 ) ja kõikide teiste koostöövõimaluste kohta töötukassaga: https://www.tootukassa.ee/content/ettevotjale-ja-koostoopartnerile/koostoovoimalused 

 

Kõigi tööandjate konsultantide kontaktid leiate siit: https://www.tootukassa.ee/content/tooandjate-konsultantide-kontaktid     

 

 

Täiendavatele küsimustele vastab:
Kristiina Palm
tööandjatega koostöö nõunik

kontakttelefon: 5166618 ja 614 8637

 

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)