Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Tööotsingud

Prindi

Lisatud 16.09.2015 | Uuendatud 25.04.2016

Tööportaalid

Sellelt lehelt leiate viited suurematele Eestis tegutsevatele tööportaalidele. Osa neist vahendavad ka töötukassa tööpakkumisi. 

Abiks kandideerijale

Tööle kandideerimisel tuleb üldjuhul tööandjale esitada oma CV. Heaks tooniks kandideerimisel on saata kaaskiri, vahel soovib tööandja näha ka motivatsioonikirja. 
Kindlasti tuleb kandideerimisel kasuks ka soovituskiri teie eelmis(t)elt tööandja(te)lt. Järgnevalt tutvustame kõiki kandideerimisdokumente põhjalikumalt. 

Soovime teile edukat ja tulemuslikku kandideerimist!

Ajutiselt töötamine

Registreeritud töötuna peate teavitama töötukassat kohe, kui asute tööle, õppima, ajateenistusse, teile määratakse ennetähtaegne vanaduspension või mõnel muul põhjusel tuleks teie töötuna arvelolek lõpetada. Teavitamata jätmine võib tuua kaasa selle, et töötukassa pakub teile teenuseid või maksab hüvitist, millele teil enam pole õigust ning oleme hiljem sunnitud alusetult saadud summad (sh teenuseosutajale makstud tasu) tagasi nõudma.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Bännerile klõpsates jõuate tööta ja õpi veebilehele Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Bännerile klikates jõuate tööelu.ee veebilehele

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30)

logo_eures01.png