Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Abistavad teenused töö leidmiseks

Prindi

Lisatud 16.09.2015 | Uuendatud 16.02.2016

Karjääriinfo vahendamine

Karjääriinfo spetsialist toetab teid karjääri kujundamiseks vajaliku info leidmisel, on selleks siis õppimisvõimalused, tööturuolukord või erinevad ametid Eestis ja mujal.

Karjäärinõustamine

Karjäärinõustaja toetab teid enda tundmaõppimisel, isiksuseomaduste ja võimete läbiarutamisel ja karjääri kujundamise plaanide tegemisel. Olulisel kohal on teie enese kohta kogutud info seostamine sobivate õppimisvõimaluste ja töökohtade valikuga.

Proovitöö

Proovitöö annab võimaluse teile pakutaval töökohal töötamist eelnevalt proovida. Tööandjale annab proovitöö enne töölepingu sõlmimist kinnituse, et kandidaat on sobiv. 

Tööpraktika

Tööpraktika annab teile töö leidmiseks vajaliku praktilise töökogemuse ning täiendab töölesaamiseks vajalikke ametialaseid teadmisi ja oskuseid. Tööpraktika vajaduse üle otsustate koos töövahenduskonsultandi või juhtumikorraldajaga, võttes arvesse teie varasema töökogemuse, oskused, teadmised ja töösoovid. 

Abi erivajadusega tööotsijale

Kui soovite leida tööd ja töötada, kuid vajate selleks vähenenud töövõime tõttu abi, saab töötukassa just teile mõeldud teenustega abiks olla.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)