Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Mis on töötukassa iseteenindus?

Prindi

Lisatud 03.11.2015 | Uuendatud 05.06.2020

Eesti Töötukassa portaalis on nii tööotsijatele kui tööandjatele loodud võimalused suhelda töötukassaga mugavalt ja paberivabalt.

Iseteeninduse kasutamiseks ei pea olema töötukassas arvele võetud töötu või tööotsijana.

E-teenuste kasutamiseks on vajalik Teie tuvastamine kasutajana – see tähendab, et Teil tuleb ID-kaardi, Smart-ID. mobiil-ID või parooliga e-teenindusse sisse logida. Parool on mõeldud kasutamiseks ainult eraisikuna ja selle loomiseks peate esmalt sisenema e-töötukassasse Mobiil-ID, Smart-ID või ID-kaardiga või paluma töötukassa töötajal (nt oma nõustajal) saata endale parooli loomise link. 

Iseteenindusportaali sisselogimata saab Töötukassa kodulehel

  • otsida tööpakkumisi: tööpakkumised 
  • leitud tööpakkumisi endale või sõbrale e-postiga edasi saata
  • otsida Töötukassa koolituskaardi partnereid ja nende koolitusi: koolitused

Töötukassa e-teenuste kasutamist tutvustavaid videoklippe saate vaadata siit

Was this information useful?


Töötule / tööotsijale

Kui olete töötukassas töötu või tööotsijana arvel, saate lisaks menüüpunktis "Registreerimata tööotsijale" loetletule teha järgmist:

Registreerimata tööotsijale

Kui te olete inimene, kes tunneb huvi töötukassa teenuste vastu, kuid te ei ole töötuna või tööotsijana arvel, saate iseteeninduses teha järgmisi toiminguid (järgnevalt on toodud iseteeninduse menüüpunkti nimetus ja seal peituvad võimalused). 

Ettevõtte / asutuse esindajale

Kui teil on vajadus teha iseteeninduses toiminguid ettevõtte esindajana, peate end esmalt ettevõttega siduma. Seda saab teha menüüs „Minu volitused“, kus peate sisestama ettevõtte registrikoodi. Ettevõttega sidumisel toimub kontroll töösuhete registrisse ja juhul kui teil puudub töösuhe ettevõttega, ei saa te ennast siduda. Endale volituste saamiseks peate pöörduma ettevõtte esindusõigusega isiku (näit. juhatuse liikme) poole, kes saab teile iseteeninduses volitused anda või saata vastava volikirja töötukassasse e-posti või postiga.

 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)