Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Uudiskiri nr 2015 / 2 (2)

Prindi

Lisatud 17.11.2015 | Uuendatud 01.02.2018

Kutsu tööandjate konsultant endale külla!

2015. aasta juunis asusid kõigis töötukassa osakondades tööle tööandjate konsultandid. Kui üldsuse silmis tegeleb töötukassa peamiselt töötute tööleaitamise ning neile hüvitiste ja toetuste maksmisega, siis tegelikkuses on tööandjad meie jaoks väga olulised partnerid. Ilma tööandjateta ei saaks me tegeleda enda põhitegevuse – töövahendusega. Lisaks sellele saame just tööandjate abil pakkuda mitmesuguseid teenuseid: väga populaarne on näiteks tööpraktika teenus, samuti korraldame töötutele tööharjutusi ja tööklubisid, kuhu kaasame ka tööandjaid.

Leia töötaja töömessilt!

On saamas juba traditsiooniks, et kevadeti ja sügiseti toimub Tallinnas Nordea kontserdimajas töömess, kus tööandjad saavad oma ettevõtet ja tööpakkumisi tutvustada ning töösoovijad töökohtadega tutvust teha ja tööandjatega silmast-silma suhelda.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)