Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Esita teabenõue

Prindi

Lisatud 23.09.2013 | Uuendatud 29.04.2021

Teabenõue on teabenõudja esitatud taotlus avaliku teabe saamiseks.

Avalik teave on töötukassa poolt avalikke ülesandeid täites mis tahes viisil ja mis tahes teabekandjale jäädvustatud ja dokumenteeritud teave, millele juurdepääsu ei ole seaduse alusel piiratud. Teabenõude täitmise korras ei vastata märgukirjadele (näiteks ettepanekud, teabe andmine) ja selgitustaotlustele (näiteks päringud töötuskindlustuse seaduse rakendamise kohta).

Teabenõue esitatakse suuliselt (telefoni teel või töötukassas) või kirjalikult (töötukassas või edastades selle posti, faksi, e-posti või veebivormi vahendusel). Vastame teabenõudele viie tööpäeva jooksul.

Palume tähele panna, et mitte iga pöördumine ei ole teabenõue. Teabenõudega küsitakse asutuses juba olemas olevat teavet (näiteks dokumenti või väljavõtet) ja sellele vastatakse viie tööpäeva jooksul. Kui küsite töötukassa hinnangut või nõu, juhite tähelepanu puudustele või soovite mingi toimingu tegemist, siis see ei ole teabenõue ning vastamise tähtaeg on pikem.

Was this information useful?


 

Bänner viib meie töötukassa lehele, kus saate tutvuda Töötukassa tööpakkumistega Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist.  

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info [ä] tootukassa [dot] ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)