Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

 

Töölaat erivajadusega inimestele

Prindi

Lisatud 31.08.2016

Eesti Töötukassa ja Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus korraldavad 29. septembril Töölaada erivajadustega inimestele. Töölaat on avatud üritus, kuhu lisaks erivajadusega inimestele ootame ka neid ühendavaid liite, seltse ja ühinguid.

Tavapärasest mõnevõrra erinev töömess toimub Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses (Astangu 27, Tallinn). Messil tutvustavad tööandjad oma ettevõtet ja vabu ametikohti lähemalt ning  külastajatel on võimalus ettevõttes tehtavat tööd ka kohapeal proovida. Näiteks puhastusteenuseid pakkuv ettevõte võtab kaasa puhastusteenindaja töövahendid ja töölaada külastajad saavad katsetada, kuidas see töö neile sobida võiks. Lisaks tööandjate ja potentsiaalsete kandidaatide kokkuviimisele tutvustatakse Töölaadal töötukassa tööandjatele mõeldud teenusteid ning Astangu keskuse olemust.

Kui soovite tööandjana Töölaadal osaleda, võtke  ühendust tööandjate konsultandi Gerli Toomlaga:  tel. 5301 2496 või  Gerli.Toomla@tootukassa.ee.

Kohtumiseni Töölaadal, 29.09.2016 kell 10.00 Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuses.

 

Gerli Toomla

Tallinna ja Harjumaa tööandjate konsultant

Was this information useful?


 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Bänner viib veebivormile, kus saate esitada küsimuse töötukassa karjäärinõustajale Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)