Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde Liigu vaegnägijate bloki juurde

Töötukassa Lasnamäe töömessil pakutakse üle 300 töökoha

Prindi

Lisatud 10.11.2016

10. novembril kell 10 – 15 toimub Lasnamäel Lindakivi kultuurikeskuses Lasnamäe töömess.

Messil osaleb 18 tootmis-, tööstus-, laondus- ja puhastusteeninduse valdkonnas tegutsevat tööandjat, kes pakuvad üle 300 töökoha. Endale sobivaid tööpakkumisi leiavad ka vähenenud töövõimega inimesed ja noored, pakutakse ka võimalusi koolipraktikaks.

Eesti Töötukassa Tallinna ja Harjumaa osakonna juhataja Siim Sarapuu nentis, et palju kandideerimisi jääb ära, sest tööotsija arvab, et tööandja maksab vähe palka, töötingimused on halvad või tööandjad ei vasta kandideerimisele. „Tööandjad aga keskenduvad liiga palju vaid kandideerimisdokumentide põhjal otsustamisele. Töömess loob võimaluse tööotsija ja tööandja vahetuks suhtlemiseks ning paljudel juhtudel purustab müüdid, mida on jäädud uskuma tuttavate juttu kuulates. Lasnamäe töömessile on oodatud kõik inimesed, kes otsivad tööd või soovivad seda vahetada, sest lisaks heale võimalusele suhelda tööandjatega, on võimalus saada infot tööturuolukorra kohta ja vestelda karjäärinõustajatega. Eriti hea võimalus on saada noortel ja vähenenud töövõimega inimestel vastuseid erinevate töötamisvõimaluste kohta," rääkis Sarapuu.

Lisaks töövahendusele saab osaleda tasuta karjäärinõustamisel ning küsida infot töötukassa pakutavate teenuste kohta. Välismaal töötamise asjus annavad nõu EURES nõustajad. Osalevate tööandjate ja pakutavate töökohtadega saab tutvuda http://www.toomess.ee/toomessid-2016/lasnamae-toomess-1011 . Messil osalemine on kõigile tasuta.

Töömessi korraldab Eesti Töötukassa koostöös Lasnamäe linnaosa valitsusega.

 

Bännerile klikates jõuate Tripodi kutsetesti tegemise lehele Clicking on the banner will redirect you to Work and Study website Bännerile klõpsates jõuate Minukarjäär veebilehele Click on the banner and ask a career specialist. Temporary job offers. Temporary job is waiting for you! Clicking on the banner will redirect you to the temporary job site.

Contacts

Töötukassa offices

E-post: info@tootukassa.ee

Skype: tootukassa

Calling from abroad, please use the number +372 669 6513
(E-N 8.30-16.45; R 8.30-15.30, last Friday of the month 8.30-12.30)